Home Kategorie Film Nie żyje ceniona aktorka. Zdobywczymi wielu nagród miała 71 lat.

Nie żyje ceniona aktorka. Zdobywczymi wielu nagród miała 71 lat.

Nie żyje ceniona aktorka. Zdobywczymi wielu nagród miała 71 lat.

Nie żyje Kirstie Alley. Ceniona aktorka i zdobywczyni nagrody Emmy za pracę w serialu „Cheers” zmarła 5 grudnia 2022 roku. Smutne wieści przekazali najbliżsi.

Kirstie Alley nie żyje. Jak przekazała rodzina aktorki, zmarła w wieku 71 lat, otoczona rodziną. Powodem śmierci była choroba nowotworowa, którą wykryto niedawno. Alley walczyła do samego końca i otrzymywała wsparcie od swoich najbliższych.

Kirstie Alley urodziła się 12 stycznia 1951 roku w Kansas w Stanach Zjednoczonych. Była aktorką, producentką, ale też scenarzystką. Zadebiutowała na dużym ekranie wielką rolą porucznik Saavik w filmie „Star Trek II: Gniew Khana”, za którą była nominowana do wielu nagród. Następnie pojawił się film „I kto to mówi” z Johnem Travoltą.

W 1970 roku poślubiła Boba Alleya, którego poznała na studiach. Para rozstała się w 1977 roku. W 1983 roku poślubiła aktora Parkera Stevensona, którego poznała na planie serialu „Północ-Południe”, ale rozwiedli się w 1997 roku. Miała dwoje dzieci: syna Williama (ur. 1992) i córkę Lillie (ur. 1994).

Helena z „Kiepskich” nie ukrywa. „Ostro jechaliśmy po bandzie”.

Lipoliza iniekcyjna
Lipoliza iniekcyjna
98,40 zł
250,00 zł
Oferta zakończona!
Lipoliza iniekcyjna w firmie Kosmetologia estetyczna i Akademia Mesobelle

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz