Home Kategorie Ludzie Wałęsa zatrzymany przez służby! Zamkną go w szpitalu psychiatrycznym.

Wałęsa zatrzymany przez służby! Zamkną go w szpitalu psychiatrycznym.

Wałęsa zatrzymany przez służby! Zamkną go w szpitalu psychiatrycznym.

Sławomir Wałęsa, syn byłego prezydenta, został zabrany przez policję i umieszczony na oddziale zamkniętym. 50-latek od dłuższego czasu miał problemy z alkoholem, a wniosek o przymusowe leczenie wystosowało rodzeństwo.

– „W poniedziałek, 5 grudnia, po godzinie 6 nad ranem policja przyszła po Sławomira Wałęsę. Syn prezydenta zostanie przewieziony na zamknięty oddział w szpitalu. Na nim ma się poddać przymusowej terapii odwykowej” – czytamy w „Super Expressie”.

Sławomir Wałęsa w rozmowie z SE opowiedział o wizycie policji.

– „Policja po mnie przyszła. Miałem was poinformować, jak przyjdą po mnie, by mnie zabrać na odwyk, to was informuję. Policjanci są mili. Zostawili mi telefon. Pozwolili ubrać skarpetki” – mówił syn byłego prezydenta Polski.

– „W Polsce nie ma takiego prawa, aby kogoś zmusić do przymusowego leczenia odwykowego wbrew jego woli. Policjanci robią swoje. Jak będę w tym szpitalu, to zaraz z niego wychodzą. Dzwonię po Ubera i wracam do Torunia” – zapowiedział.

Syn Lecha Wałęsy od dłuższego czasu ma problemy z alkoholem. Jego rodzeństwo postanowiło skierować wniosek o przymusowe leczenie, do którego przychylił się sąd. Sławomir Wałęsa nie miał zamiaru dobrowolnie stawić się w szpitalu, gdzie miał przejść terapię. Przez to sąd wydał postanowienie o doprowadzeniu go siłowo.

Okazuje się, że 50-latek już wcześniej miał styczność z policją. Jak przypomina „Super Express”, mężczyzna trafił na jeden dzień do więzienia, ponieważ nie chciał zapłacić 20 złotych grzywny za kradzież świeczki zapachowej w jednym z toruńskich sklepów. Wałęsa nie wywiązuje się również z płacenia alimentów, a robi to za niego ojciec.

Źródło: Super Express

Mateusz Morawiecki obiecał miliony reprezentacji Polski. Chodzi o mistrzostwa w Katarze.

Masaż relaksacyjny lub pakiet spa
Masaż relaksacyjny lub pakiet spa
71,99 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż relaksacyjny (89,99 zł) lub pakiet spa (od 149,99 zł) w instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz