Home Kategorie Ludzie „Ty pustaku pier*olony”. Burza w sieci. Żona Jakuba Rzeźniczaka w ogniu krytyki.

„Ty pustaku pier*olony”. Burza w sieci. Żona Jakuba Rzeźniczaka w ogniu krytyki.

„Ty pustaku pier*olony”. Burza w sieci. Żona Jakuba Rzeźniczaka w ogniu krytyki.

Jakub Rzeźniczak pochwalił się na Instagramie ujęciami z plaży w Miami, gdzie odpoczywa wraz ze świeżo upieczoną małżonką. Piękne chwile próbują zakłócić internauci, którzy nie postawiają na Paulinie Nowickiej suchej nitki.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wywołali burzę w internecie, chwaląc się zawarciem związku małżeńskiego. Zdjęcia uśmiechniętej pary nie spodobały się internautom, którzy zarzucają brak taktu. Zawodnik Wiły Płock zaledwie kilka miesięcy temu pochował syna, który przegrał walkę z rzadkim nowotworem wątroby.

O głośnej ceremonii wypowiedziała się już jedna z byłych partnerek piłkarza i matka jego nieślubnej córki.

– „Inez nie miała okazji poznać aktualnej partnerki ojca. Jak dotąd nie wyrazili chęci spotkania z naszą córką, mimo że jest już świadoma pewnych spraw. Nie pozostaje mi nic innego, jak mówić córce, że tata ma teraz dużo spraw na głowie i mieszka daleko” – powiedziała Ewelina Taraszkiewicz w wywiadzie z Jastrząb Post.

Dodała, że życzy Nowickiej, aby jej relacja z Rzeźniczakiem nie skończyła się jak jego poprzednie związki, gdyż „historia lubi się powtarzać”.

– „Natomiast tobie „Kubulku”, z całego serca, szczerze życzę tak dużo szczęścia i dobra, ile zaznały od ciebie twoje dzieci” – podsumowała gorzko.

Jakub Rzeźniczak zdaje się nie przejmować krytyką, jaka spadła na niego po ślubie. Piłkarz udostępnił na swoim Instagramie serię filmów z plaży w Miami, gdzie relaksuje się z nową żoną.

Między radosnymi ujęciami Rzeźniczak umieścił fragment rozmowy jego nowej żony z jednym z oburzonych Internautów.

– „Ty pustaku pier*olony, jesteś tak ciśnięta w Internecie, że na twoim miejscu zmieniłbym imię i nazwisko. Afiszowanie się w Internecie a brak pieniędzy na dziecko” – napisał obserwator, dodając do swojej wypowiedzi wymiotujące emotikonki.

– „Krytyka, wyrażanie zdania jak najbardziej, ale to… Do człowieka, a tym bardziej do kobiety” – skomentował zbulwersowany piłkarz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jakub Rzeźniczak (@jakubrzezniczak25)

To miss Mundialu 2022. Jej urodą zachwycają się nawet Katarczycy.

 

Japoński masaż Kobido
Japoński masaż Kobido
129,99 zł
Oferta zakończona!
Japoński masaż Kobido z demakijażem twarzy, serum i kremem za 129,99 zł w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz