Home Wideo Kamil Glik jest wściekły. „Najwyższe skur****ństwo z możliwych”.

Kamil Glik jest wściekły. „Najwyższe skur****ństwo z możliwych”.

Kamil Glik jest wściekły. „Najwyższe skur****ństwo z możliwych”.

Krzysztof Stanowski w programie „Mundialowe Zero” ujawnił reakcję Kamila Glika na medialne doniesienia dotyczące reprezentacji Polski. Piłkarz nie przebierał w słowach.

Pomimo historycznego wyjścia z grupy na mistrzostwach świata w Katarze nad kadrą i PZPN-em zebrały się czarne chmury. Kontrowersje dotyczą nie tylko ogromnej premii od rządu, ale też konfliktu na linii Czesław Michniewicz – Cezary Kulesza. Jak podaje Interia, selekcjoner i prezes pokłócili się w kwestii miejsca pobytu rodzin piłkarzy.

– „Kulesza miał zażądać od selekcjonera, aby rodziny piłkarzy wyniosły się do innego hotelu, selekcjoner jednak odmówił wykonania tego polecenia przełożonego” – czytamy na portalu.

Do wszystkie odniósł się Kamil Glik. Krzysztof Stanowski zacytował prywatną wiadomość, jaką wysłał mu obrońca.

– „Niech [media] nie dopisują teorii o rodzinach, że przeszkadzały, bo to po prostu krzywdzi. Wiesz, ja mam to w d**ie, ale to, że żona z dziećmi, mama, teściowa, przyjechały za moje pieniądze (250 tys. złotych) do hotelu oddalonego od 40 minut od nas, to jest złe? Widziałem się z nimi dwa razy, po meczach z Meksykiem i Arabią, między 13 a 20, bo było pozwolenie na wyjście na obiad… Robienie rodzinom krzywdy, że nam przeszkadzały, że za pieniądze PZPN się bawiły, to najwyższe sku****yństwo z możliwych” – napisał reprezentant Polski.

Stanowski poinformował, że rodziny nie mieszkały w hotelach z piłkarzami, jednak zdarzył się wyjątki. Chodzi m.in. o żony Wojciecha Szczęsnego, Kamila Glika, Przemysława Frankowskiego i Kamila Grosickiego. Nie przebywały one jednak w Katarze przez cały mundial.

To miss Mundialu 2022. Jej urodą zachwycają się nawet Katarczycy.

Odgrzybianie i serwis klimatyzacji
Odgrzybianie i serwis klimatyzacji
23,99 zł
29,99 zł
Oferta zakończona!
Ozonowe odgrzybianie klimatyzacji z kontrolą sprawności za 29,99 zł i więcej opcji w Auto Servis

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz