Home Kategorie Film Poruszające szczegóły śmierci Jana Nowickiego. „Konał na rękach żony”.

Poruszające szczegóły śmierci Jana Nowickiego. „Konał na rękach żony”.

Poruszające szczegóły śmierci Jana Nowickiego. „Konał na rękach żony”.

Jan Nowicki zmarł w wieku 83 lat. Media ujawniają, jak wyglądały ostatnie chwile aktora. „Nagle upadł. Na miejsce przyjechało pogotowie”.

Wiadomość o śmierci Jana Nowickiego wstrząsnęła środowiskiem aktorów i fanami. Przyjaciele żegnają artystę w mediach społecznościowych. Poruszającymi słowami pożegnała byłego teścia Halina Mlynkova, która była żoną Łukasza Nowickiego.

Media tymczasem donoszą o szczegółach śmierci Jana Nowickiego. Gwiazdor miał umrzeć niespodziewanie po tym, jak przewrócił się w nocy w swoim domu. Szybko wezwano pogotowie, ale pomimo reanimacji aktor zmarł.

Śmierć Jana Nowickiego dla wszystkich była ogromnym zaskoczeniem. Aktor jeszcze w sobotę uczestniczył w uroczystości z okazji 120. rocznicy powstania Orkiestry Dętej Straży w rodzinnym Kowalu. Jednak tego dnia miał się źle czuć.

– „Pan Jan po oficjalniej części został zaproszony na poczęstunek, ale niestety był tego dnia słaby, gorzej wyglądał. Jego żona powiedziała: „Jasiu, nie, jedziemy do domu” i pojechali” – powiedział „Super Expressowi” Wojciech Nawrocki, radny gminy Kowal.

6 grudnia Nowicki miał poważnie opaść z sił. Późnym wieczorem wstał, ale potrzebował pomocy żony, która prowadziła go pod rękę. Nagle 83-latek upadł na podłogę. Chwilę po północy do domu Nowickiego przybyło pogotowie.

– „Jan był reanimowany. Niestety, nie udało się go uratować. Prawdopodobnie miał zawał serca” – cytuje osobę z otoczenia tabloid.

Jan Nowicki wielokrotnie podkreślał, że jest pogodzony ze śmiercią i traktował ją jako swego rodzaju wybawienie. Miał często przesiadywać nad rodzinnym grobem w Kowalu.

– „Nigdzie nie smakuje mi papieros tak bardzo, jak wtedy, gdy siedzę nad grobem rodziny Nowickich, który wybudowałem. I nigdzie nie smakuje mi tak wódka, jak tam sobie pójdę nocą i strzelę kielicha” – mówił.

Źródło: Super Express

Nie żyje reżyser kultowych komedii „Kogel-mogel” i „Och, Karol”.

Pakiet wellness & spa dla 1-2 os.
Pakiet wellness & spa dla 1-2 os.
71,20 zł
270,00 zł
Oferta zakończona!
Pakiety spa dla 1 osoby (od 89 zł) lub 2 osób (od 129 zł) w Wellenss&Beauty Clinical w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz