Home Kategorie Poruszające Szok! Zadźgała miesięczne dziecko, raniła 3-latka i 9-latka. Na jaw wychodzą nowe fakty.

Szok! Zadźgała miesięczne dziecko, raniła 3-latka i 9-latka. Na jaw wychodzą nowe fakty.

Szok! Zadźgała miesięczne dziecko, raniła 3-latka i 9-latka. Na jaw wychodzą nowe fakty.

Warszawski sąd przedłużył do końca lutego areszt dla 32-letniej Magdaleny D.-M., która jest podejrzana o zabójstwo miesięcznej córeczki Seleny i usiłowanie zabójstwa dwóch synów.

Do tragedii doszło na początku września. Jak nieoficjalnie ustaliła wtedy PAP, rodzice dzieci: Magdalena D.-M. i jej mąż, pokłócili się w mieszkaniu na Wilanowie.

Mężczyzna w pewnym momencie wyszedł z mieszkania, a kobieta została sama z trójką dzieci. Niedługo później matka zaatakowała swoje pociechy ostrym narzędziem. Najmłodsze z nich zmarło.

Kobiecie przedstawiono zarzuty zabójstwa miesięcznej córeczki oraz usiłowania zabójstwa dwóch synów w wieku trzech i dziewięciu lat.

– „Podejrzana przyznała się do zarzucanych jej czynów, jak również złożyła wyjaśnienia, których treść objęta jest tajemnicą śledztwa” – poinformowała Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Magdalena D.-M. została aresztowana na trzy miesiące.

8 grudnia PAP przekazała, powołując się na prok. Aleksandrę Skrzyniarz, że sąd przedłużył kobiecie areszt do końca lutego 2023 roku.

– „Aktualnie trwa postępowanie dowodowe” – poinformowała prokurator.

Dziewczynka miała zginąć od ran kłutych zadanych w klatkę piersiową. Jej bracia zostali ranni. 3-latek miał uraz głowy, a 9-latek ranę ciętą szyi. Starszy z braci tragicznej nocy napisał sms-a do babci, że „mama chce ich pozabijać”. Rodzina wezwała na miejsce policję.

Nieoficjalnie ustalono, że dziadkowie i stryj przyjechali do mieszkania na warszawskim Wilanowie. Nie mogli się do niego dostać, bo drzwi były zamknięte. Jednak udało im się skontaktować z 9-latkiem, który zrzucił klucze przez balkon. Na miejsce w tym czasie przyjechała też policja, która razem z rodziną małżeństwa M. weszła do mieszkania. W środku były tylko dzieci.

Matka przed przyjazdem rodziny i policji uciekła z mieszkania. Jak ustaliła PAP, do czasu zatrzymania na cmentarzu w Starych Babicach kobieta błąkała się m.in. po Ożarowie Mazowieckim.

Źródło: PAP

Odnaleziono zwłoki małżeństwa. Syn podejrzany o zabójstwo.

Pakiet wellness & spa dla 1-2 os.
Pakiet wellness & spa dla 1-2 os.
71,20 zł
270,00 zł
Oferta zakończona!
Pakiety spa dla 1 osoby (od 89 zł) lub 2 osób (od 129 zł) w Wellenss&Beauty Clinical w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz