Home Kategorie Poruszające Wstrząsające! Nie żyje trzech nastolatków. Zostali publicznie rozstrzelani.

Wstrząsające! Nie żyje trzech nastolatków. Zostali publicznie rozstrzelani.

Wstrząsające! Nie żyje trzech nastolatków. Zostali publicznie rozstrzelani.

W Korei Północnej doszło do publicznego rozstrzelania dwóch nastolatków, którzy sprowadzali i rozpowszechniali filmy z Korei Południowej. Stracony został też chłopak, który zabił swoją macochę.

O publicznych egzekucjach w Korei Północnej informuje Daily Mail. Mimo iż doszło do nich w październiku, zachodnie media dopiero teraz poznały tę sprawę.

16-latek i 17-latek zostali oskarżeni o nielegalne sprowadzanie i rozpowszechnianie filmów z Korei Południowej. Zatrzymano ich na bazarze, a zostali wydani przez pracującego dla służb szpiega. Chłopcy mieli przy sobie nośniki z filmami.

Obaj zostali rozstrzelani na terenie lotniska w położonej niedaleko granicy z Chinami miejscowości Hyesan. Zdarzenie obserwowali okoliczni mieszkańcy, którzy zebrali się na pasie startowym.

– „Władze postawiły nastoletnich uczniów przed publicznością, skazano ich na śmierć i natychmiast rozstrzelano” – pisze „Daily Mail”. Dodaje, że oprócz nich stracono również innego nastolatka, oskarżonego o zabicie swojej macochy.

Jak podaje dziennik, młodzież przyłapana na rozpowszechnianiu filmów z zagranicy lub ich oglądaniu, zwykle kierowana jest do dyscyplinarnych centrów pracy lub wysyłana do karnych obozów razem z rodzicami.

W tym wypadku zastosowano jednak najsurowszą karę. Koreański reżim stosuje publiczne egzekucje zwykle w celu „zastraszenia ludzi, aby byli posłuszni, gdy władze obawiają się złamania zasad”.

Źródło: Daily Mail

Szok! Zadźgała miesięczne dziecko, raniła 3-latka i 9-latka. Na jaw wychodzą nowe fakty.

Spacer z alpakami
Spacer z alpakami
23,99 zł
40,00 zł
Oferta zakończona!
Alpakoterapia: spacer z alpakami dla 2 osób od 24,99 zł i więcej opcji w Ośrodku Ikarion (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz