Home Kategorie Poruszające Atak nożownika w Żabce. Nie żyje 35-letnia kobieta. Trwa obława, w akcji policyjny śmigłowiec.

Atak nożownika w Żabce. Nie żyje 35-letnia kobieta. Trwa obława, w akcji policyjny śmigłowiec.

Atak nożownika w Żabce. Nie żyje 35-letnia kobieta. Trwa obława, w akcji policyjny śmigłowiec.

W jednej z Żabek w Sochaczewie doszło do ataku nożownika. Na miejscu znaleziono kobietę z ranami kłutymi. 35-latka nie żyje. Trwają poszukiwania sprawcy.

W okolicach Sochaczewa trwa obława na mężczyznę, który śmiertelnie ranił ekspedientkę w Żabce. Jak przekazała mediom asp. Agnieszka Dzik z sochaczewskiej policji, w akcji udział biorą policjanci z Sochaczewa, Płocka i Radomia oraz policyjny śmigłowiec.

– „Wiemy dokładnie, kogo szukamy. Jest to mieszkaniec powiatu sochaczewskiego” – powiedziała.

Do ataku doszło w czwartek przed południem przy ul. Płockiej. Portal e-sochaczew.pl poinformował, że chodzi o sklep Żabka.

Tusochaczew.pl nieoficjalnie poinformował, że mężczyzna miał zadać 35-latce ponad dwadzieścia ciosów. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

– „Dzisiaj przed południem dostaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Płockiej. W jednym ze sklepów znaleziono kobietę, która posiadała obrażenia ciała, dokładnie rany kłute. Niestety, 35-latka nie żyje” – przekazała wcześniej w rozmowie z portalem oficer prasowa Agnieszka Dzik.

Atak nożownika w szkole. Uczeń został dźgnięty w plecy.

Sesja floatingu w kabinie
Sesja floatingu w kabinie
74,99 zł
100,00 zł
Oferta zakończona!
Relaksujący floating w kabinie: godzinna sesja za 74,99 zł i więcej w gabinecie Floating Cieszyn (do -34%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz