Home Kategorie Ludzie 19-latek i 76-latka planują ślub i spodziewają się dziecka? Szokująca prawda.

19-latek i 76-latka planują ślub i spodziewają się dziecka? Szokująca prawda.

19-latek i 76-latka planują ślub i spodziewają się dziecka? Szokująca prawda.

19-letni Giuseppe d’!nna i 76-letnia Milina Gatta wrzucają do sieci urocze filmiki, na których obsypują się pocałunkami, przytulają i dają wszystkim do zrozumienia, że są szczęśliwie zakochani. Jakiś czas temu oznajmili nawet, że spodziewają się dziecka.

Giuseppe i Milina to prawdziwy fenomen mediów społecznościowych. Nastolatek i seniorka od kilku miesięcy prezentują internautom łączące ich uczucie. Na filmikach widzimy mnóstwo czułości, buziaków, przytulania i trzymania się za ręce. 19-latek obsypuje starszą kobietę czerwonymi różami, a na ostatnich nagraniach zasugerował nawet, że są zaręczeni i spodziewają się dziecka.

@milina_gatta

♬ suono originale – video_neomelodici

Para opublikowała filmiki pokazujące badanie USG 76-latki i wyprawiła nawet imprezę z okazji ujawnienia płci dziecka.

– „Miłość nie ma wieku i my jesteśmy tego dowodem” – pisze 19-latek.

Internauci są podzieleni. Część jest zachwycona uczuciem łączącym młodzieńca i seniorkę. Część sądzi, że 19-latek „poleciał” na majątek Miliny, a jeszcze inni uważają, że para ukartowała wszystko dla rozgłosu.

Jaka jest prawda? W jednym z wywiadów udzielonym portalowi Fanpage Giuseppe przyznał, że choć z Miliną łączy go miłość to… nie jest to miłość romantyczna. 76-latka jest bowiem jego babcią.

– „Opublikowałem nagranie, które pokazuje miłość, jaką darzę moją babcię. Mieszkamy razem, jest wdową, więc próbuję obdarzyć ją tym uczuciem, którego mój dziadek nie może jej już dać, a ja jako wnuk – tak. Te pocałunki, które sobie dajemy, to znak przywiązania, jaki w naszych stronach używany jest przez krewnych, nic więcej” – tłumaczył 19-latek w wywiadzie.

Giuseppe zwrócił też uwagę, że niewiele osób zadało sobie trud, by poznać prawdę, oceniając ich tylko na podstawie publikowanych w sieci zdjęć i filmików.

@milina_gatta

It’s a 💝🤝🏻💙

♬ Halo – Beyoncé

– „Nie spodziewałem się takiego sukcesu. Zazwyczaj nasze nagrania mają po 2 mln wyświetleń. Moim zdaniem to urosło do takiego poziomu, bo za granicą nie rozumieją, co mówimy i naprawdę myślą, że jesteśmy parą. Wiele osób się ze mną kontaktowało w sprawie możliwości udostępnienia nagrań, ale tylko jeden dziennikarz z Portugalii zapytał, czy ta historia jest prawdziwa” – wyjaśnia 19-latek.

Źródło: webboh.it

Dramat Celine Dion. Zdiagnozowano u niej nieuleczalną chorobę.

Produkty Microsoft Office i Windows
Produkty Microsoft Office i Windows
89,90 zł
629,99 zł
Oferta zakończona!
Produkty Microsoft Office i Windows (od 89,90zł) z Softwerk

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz