Home Kategorie Ludzie Małgorzata Rozenek wejdzie do polityki? Zielone światło daje Donald Tusk.

Małgorzata Rozenek wejdzie do polityki? Zielone światło daje Donald Tusk.

Małgorzata Rozenek wejdzie do polityki? Zielone światło daje Donald Tusk.

Małgorzata Rozenek miała dostać zielone światło do wejścia w politykę od samego Donalda Tuska. Celebrytka na dobre zaangażowała się w propagowanie metody in vitro. Sama jest matką trzech synów, którzy w ten sposób pojawili się na świecie.

Pewien działacz PO, który pragnął pozostać anonimowy przekazał „Super Expressowi”, że Rozenek chciałaby trafić do Parlamentu Europejskiego. Zaprzyjaźniła się z kilkoma ważnymi ludźmi, ale na razie wszystko pozostaje tajemnicą.

– „Małgosia bardzo zaangażowała się w popularyzację sprawy in vitro. Chce na tym wjechać do Parlamentu Europejskiego. Zaprzyjaźniła się z Ewą Kopacz, która jest nią zachwycona i tym, co Małgosia robi dla kobiet. Podobnie inne działaczki Koalicji Obywatelskiej np. Elżbieta Łukacijewska i Barbara Nowacka” – podał informator „Super Expressu”.

Małgorzata Rozenek była już widywana u boku Donalda Tuska i przyznała, że planuje w przyszłości wiele wspólnych działań. Przewodniczący PO ma być zachwycony celebrytką i daje jej zielone światło. Być może Małgorzata Rozenek niedługo wystartuje z listy Platformy.

– „Jest życzliwy jej kandydaturze. Uważa, że osoba tak znana, z ponad milionem obserwujących na Instagramie, może pociągnąć listę. Poza tym Małgosia kiedyś popierała PiS, jej ojciec pracował dla Jarosława Kaczyńskiego. Zatem teraz startując z ramienia PO, da sygnał, że dawni zwolennicy PiS przechodzą na stronę opozycji” – ujawnił informator tabloidu.

Źródło: se.pl

Lekarze byli przekonani, że w brzuchu dziecka jest guz. To, co zobaczyli w środku, przeraziło ich.

Samochodowe pakiety spa
Samochodowe pakiety spa
49,99 zł
100,00 zł
Oferta zakończona!
Profesjonalne i kompleksowe mycie oraz pielęgnacja auta w pakietach od 49,99 zł w Auto-Flash w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz