Home Kategorie Ludzie Szokujące słowa Wałęsy. Tak nazwał samego siebie. Szczęka opada.

Szokujące słowa Wałęsy. Tak nazwał samego siebie. Szczęka opada.

Szokujące słowa Wałęsy. Tak nazwał samego siebie. Szczęka opada.

Lech Wałęsa rozmawiał z Dorotą Wellman w premierowym odcinku programu „Rozmowy Dzień Dobry TVN”. W wywiadzie pojawiło się mnóstwo wątków. Były prezydent mówił m.in. o poświęceniach, które wymusiła na nim kariera polityczna.

Dorota Wellman w nowym programie rozmawiała z Lechem Wałęsą. W kwestii politycznej działalności postawiła otwarte pytanie „czy było warto” się tak poświęcać. W odpowiedzi były prezydent ocenił, że wcale nie było warto. Praca i działalność polityczna sprawiły bowiem, że stracił najważniejsze chwile z życia swoich dzieci.

– „Byłem całkowicie oddany sprawom i nie warto było, bo straciłem normalne życie, straciłem rodzinę. Nie było mnie, kiedy dorastały, nie było mnie, kiedy były problemy, bo ja się zająłem szczęściem świata” – mówił wyraźnie zasmucony Lech Wałęsa.

Wałęsa nie ukrywał też, że domyśla się, iż dzieci mają do niego pretensje o to, że je zaniedbywał. Nigdy jednak otwarcie o tym nie mówiły.

Były prezydent w trakcie rozmowy podkreślał, że zawsze był samotny. Określił się nawet mianem „nienormalnego”.

– „Ja jestem inaczej ułożony, chyba nienormalny. Ja zawsze byłem samotny, sam rozwiązywałem problemy, sam grałem w szachy i warcaby, sam ze sobą i z komputerem. Przez całe życie musiałem być taki i przez to, możliwe, zdziczałem” – podkreślił były prezydent Polski.

Czy Wałęsa żałuje, że jego życie potoczyło się tak, a nie inaczej?

– „Nie żałuję, życie przeszło, patrzę do przodu. Nie mam tych odruchów, o których pani mówi (…). Jestem brutal, cham i traktor” – ocenił Lech Wałęsa.

W programie „Rozmowy Dzień dobry TVN” mają pojawiać się ludzie polityki, historii, kultury oraz nauki.

– „W „Rozmowach Dzień dobry TVN” zaproponujemy widzom spotkania z wybitnymi postaciami, które już zdążyły zapisać się w historii lub tę historię właśnie tworzą. Przygotowaliśmy program, który w całości opiera się na intymnej, szczerej rozmowie z zaproszonym gościem. Dla mnie te spotkania mają ogromną wartość: inspirują, pozwalają spojrzeć oczami rozmówcy na sprawy niezwykle ważne, ale też te zupełnie prozaiczne, bliskie każdemu z nas” – powiedziała Dorota Wellman w rozmowie z TVN.

Źródło: DDTVN

Wałęsa zatrzymany przez służby! Zamkną go w szpitalu psychiatrycznym.

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
12,00 zł
24,00 zł
Oferta zakończona!
Zdjęcia do dokumentów: 4 zdjęcia za 12 zł i więcej opcji w Studiu Videomovie (-50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz