Home Kategorie Życie Strzelał do gości podczas imprezy. Policja zatrzymała 46-latka.

Strzelał do gości podczas imprezy. Policja zatrzymała 46-latka.

Strzelał do gości podczas imprezy. Policja zatrzymała 46-latka.

Zakrapiana impreza w Krakowie omal nie zakończyła się tragedią. Gospodarz wyciągnął karabin i zaczął strzelać do gości. Jeden został lekko rany, drugi gość ciężko.

46-letni mieszkaniec Krakowa został zatrzymany. 29 listopada, 46-latek urządził imprezę w mieszkania na Ruczaju  wraz z dwoma kolegami i koleżanką. Wszyscy się upili.

W trakcie imprezy gospodarz niespodziewanie zaczął strzelać do swoich gości z broni pneumatycznej. 34-letni kolega został lekko ranny. Drugi mężczyzna odniósł poważniejsze obrażenia.

– „Śledczy badali również, jaką rolę w sprawie odegrała 42-letnia uczestniczka feralnej imprezy. Kobieta również została zatrzymana jako osoba podejrzewana o niezawiadomienie organów ścigania o przestępstwie oraz za poplecznictwo” – napisała policja.

– „Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec zatrzymanego 46-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Jego 42-letnia partnerka decyzją prokuratury objęta została policyjnym dozorem oraz zakazem kontaktów z partnerem oraz obydwoma pokrzywdzonymi” – przekazała policja.

Tragedia na Dolnym Śląsku. Matka i babcia zakopały nowo narodzone dziecko w dziurze z fekaliami. Chłopiec jeszcze żył…

Źródło: Polsatnews.pl

Groupony na całe menu
Groupony na całe menu
6,00 zł
10,00 zł
Oferta zakończona!
Polska kuchnia: 7,50 zł za groupon wart 10 zł i więcej do wydania na całe menu w Bistro 14 w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz