Home Kategorie Życie 14 lat temu jechał pijany i zabił 5 letniego chłopca. Wyszedł z więzienia i znów złapano go pijanego za kółkiem.

14 lat temu jechał pijany i zabił 5 letniego chłopca. Wyszedł z więzienia i znów złapano go pijanego za kółkiem.

14 lat temu jechał pijany i zabił 5 letniego chłopca. Wyszedł z więzienia i znów złapano go pijanego za kółkiem.

Artur M. w 2008 r. uciekał pijany samochodem przed policją w Bydgoszczy i zabił 5-letniego chłopca. Znów go zatrzymano. Prowadził samochód pod wpływem alkoholu mimo że ma dożywotni zakaz.

W piątek (9 grudnia 2022 r.) tuż przed północą patrol bydgoskich wywiadowców zauważył na ulicy Szubińskiej 95 volkswagena passata. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli. Podróżowały nim trzy osoby.

W trakcie sprawdzania kierowcy w policyjnym systemie okazało się, że ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, a policjanci wyczuli od niego woń alkoholu. Przeprowadzono badanie alkomatem. Miał ponad promilu alkoholu we krwi.

Mężczyzna to jest Artur M. miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów za wypadek, który spowodował po pijanemu w 2008 r. Wówczas Artur M. mając 1,7 promila alkoholu w organizmie, uciekał przed policjantami i potrącił 5-letnie dziecko, które zmarło a on kontynuował ucieczkę. W 2009 roku skazano go na 12 lat więzienia.

PILNE! Ostrzegamy Polaków. Intensywne opady śniegu i możliwe braki prądu. Jeżeli możecie, zostańcie w domu.

Źródło: brd24.pl

eKurs: Microsoft Office Master
eKurs: Microsoft Office Master
29,00 zł
99,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: pakiet 15 kursów Microsoft Office z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz