Home Kategorie Ludzie Lawina komentarzy, internauci się burzą. Ujawniono gwiazdy Sylwestra Marzeń TVP.

Lawina komentarzy, internauci się burzą. Ujawniono gwiazdy Sylwestra Marzeń TVP.

Lawina komentarzy, internauci się burzą. Ujawniono gwiazdy Sylwestra Marzeń TVP.

Sylwester Marzeń TVP w tym roku będzie imprezą, na której wystąpią głównie polscy artyści. Telewizja Polska powoli ujawnia pierwsze gwiazdy gali.

Sylwester Marzeń TVP 2022/2023 odbędzie się w Zakopanem. Na imprezie publiczność zabawiać będzie wiele polskich gwiazd, w tym Zenek Martyniuk, Boys, Sławomir i Kajra, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska i Marina.

Podobno nadal trwają rozmowy w sprawie zagranicznej gwiazdy Sylwestra Marzeń. Chodzą słuchy, że TVP walczy o wielkie nazwiska światowej branży muzycznej, wśród nich ma być m.in. Dua Lipa. Tymczasem rozpoczęła się oficjalna prezentacja rodzimych wykonawców, którzy wezmą udział w gali. Już po pierwszych ogłoszonych nazwiskach internauci oburzyli się.

Na oficjalnych profilach TVP ujawniono pierwsze potwierdzone gwiazdy, które zaśpiewają na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem. Zaskoczenia nie ma: na scenie pojawią się m.in. Sławomir i Kajra oraz Maja Hyży, czyli stali bywalcy plenerowych imprez publicznego nadawcy.

Internauci liczyli, że nowy prezes odmieni klimat imprezy, zadba o nowe nazwiska, a tymczasem, jak poprzednik, ponownie serwuje widzom odgrzewanego kotleta.

– „Nadal tandeta… Miałam nadzieję, że coś się zmieni. Cóż, kolejny Sylwester bez TVP” – czytamy w komentarzach na Instagramie.

TVP oberwało się za promowanie „muzycznego chłamu” i obstawianie sylwestra cały czas tymi samymi nazwiskami. Nie wszystkim spodobała się kolejna impreza w rytmach disco polo. Internauci przyczepili się też obecności Mai Hyży i domagają się od TVP zapraszania wykonawców, którzy mają własny repertuar.

– „Gwiazdka, która nie śpiewa swoich piosenek, tylko same covery – extra”

– „Znowu ona? Weźcie zapraszajcie kogoś, kto ma własny repertuar i jest kimś, a nie coverową gwiazdkę z internetu, co przyszła łatwy hajs zgarnąć. To jest nieszanowanie widzów i chodzenie na łatwiznę. Szkoda, bo nudy będą” – grzmią komentujący.

Nie żyje założyciel telewizji TVN!

Okulary korekcyjne: Cotton Club i inne
Okulary korekcyjne: Cotton Club i inne
29,99 zł
210,00 zł
Oferta zakończona!
29,99 zł za groupon zniżkowy wart 210 zł na okulary korekcyjne z antyrefleksem i więcej w Okularium - 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz