Home Kategorie Ludzie Piotr Gąsowski zatrzymany w USA! „Zaraz zrobię awanturę, jak Boga kocham”.

Piotr Gąsowski zatrzymany w USA! „Zaraz zrobię awanturę, jak Boga kocham”.

Piotr Gąsowski zatrzymany w USA! „Zaraz zrobię awanturę, jak Boga kocham”.

Piotr Gąsowski wyjechał do USA, gdzie spotkało go kilka nieszczęść. Relacja z niefortunnego wyjazdu pojawia się w mediach społecznościowych.

Słynącemu ze swojej pogody ducha aktorowi los nadzwyczajnie często rzuca kłody pod nogi. Nie tak dawno gwiazdor miał wypadek na scenie. Został też okradziony.

Gąsowski w połowie grudnia 2022 roku wybrał się na Florydę. Od początku pojawiły się problemy.

Nieprzyjemnie było już na lotnisku w Polsce, gdy okazało się, że samolot ma 3 godziny opóźnienia. Po 12 godzinach lotu zmęczony aktor chciał udać się do hotelu. Okazało się jednak, że straż graniczna postanowiła go zatrzymać. Strażnik o polskobrzmiącym nazwisku nie chciał udzielić Gąsowskiemu informacji o powodzie zatrzymania, twierdząc, że to „tajemnica”.

Mimo iż Gąsowski bywał już w Stanach, nigdy nie zdarzyło mu się coś podobnego. Stwierdził, że poczuł się niczym handlarz narkotyków. To jednak był dopiero początek przygód aktora.

Po wyjściu z lotniska Gąsowski udał się na poszukiwanie wynajętego samochodu, którym miał pojechać do hotelu. Najpierw błąkał się po parkingu w poszukiwaniu auta. Gdy w końcu udało mu się znaleźć pojazd, okazało się, że nie ma ciśnienia w oponie. Aktor zareklamował samochód, ale historia… powtórzyła się jeszcze dwukrotnie. Żaden z pracowników wypożyczalni nigdy nie przeżył czegoś podobnego. Gąsowski był już na tyle zirytowany, że chciał zrobić aferę.

Ostatecznie chyba tego nie zrobił. W końcu dotarł do hotelu, ale to nie był koniec pecha. Podczas wypadu do sklepu Gąsowski został zatrzymany przez szeryfa miasteczka, w którym zamieszkał. Z początku nie wiedział, co jest powodem zatrzymania. Nim usłyszał konkrety, spędził w aucie kilka minut. Jak się okazało, Gąsowski przejechał na zmieniającym się świetle, co przykuło uwagę policjanta. Ostatecznie aktor został wypuszczony, bo szeryf zauważył, że gwiazdor jest bardzo zmęczony.

Magda Gessler zrzuciła 13 kilogramów. Twierdzi, że ma na to „sposób magiczny”.

Wieloetapowe oczyszczanie cery
Wieloetapowe oczyszczanie cery
47,99 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Wieloetapowe oczyszczanie skóry twarzy z wybranym zabiegiem na twarz od 59,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz