Home Kategorie Poruszające Nieoficjalnie! Zaginiona wokalistka nie żyje. Odnaleziono zwłoki w jeziorze.

Nieoficjalnie! Zaginiona wokalistka nie żyje. Odnaleziono zwłoki w jeziorze.

Nieoficjalnie! Zaginiona wokalistka nie żyje. Odnaleziono zwłoki w jeziorze.

Źródła bliskie rodzinie informują, że Monika Dejk-Ćwikła, wokalistka zespołu Obrasqi, zginęła tragicznie wraz ze swoim psem. Służby odnalazły ciało w jeziorze Klasztornym. Na razie nie potwierdzono, że jest to zmarła artystka.

Tragiczną informację o śmierci poszukiwanej Moniki Dejk-Ćwikły przekazał Mariusz Jagiełło i strona „Zaginieni przed laty” na Facebooku.

– „Niestety potwierdzają się najgorsze podejrzenia. Nie ma jeszcze oficjalnej informacji, ale ze źródeł bliskich rodzinie płynie informacja, że Monika Dejk-Ćwikła, wokalistka zespołu OBRASQi, niestety zginęła tragicznie wraz ze swoim psem” – poinformował Jagiełło na Facebooku.

Kartuska policja poinformowała w czwartek o odnalezieniu zwłok w jeziorze Klasztornym. Na miejscu prowadzono intensywną akcję poszukiwawczą po zgłoszeniu zaginięcia Moniki Dejk-Ćwikły.

– „Po godzinie 12 operator drona namierzył ciało w jeziorze Klasztornym. Trwały czynności pod nadzorem prokuratora rejonowego w Kartuzach razem z lekarzem biegłym. Ciało zostało wyłowione i na tę chwilę trwają czynności zmierzające do ustalenia tożsamości tej osoby” – powiedziała sierż. Aldona Domaszk, rzeczniczka prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Kartuzach.

Jak dodała, na tę chwilę nie może potwierdzić, że zmarła osoba to zaginiona wokalistka Monika Dejk-Ćwikła.

14 grudnia, w dniu zaginięcia, kobieta wyszła około godz. 13 na spacer z psem rasy labrador, maści biszkoptowej. Od tamtej pory nie wróciła do domu i nie kontaktowała się z bliskimi.

Dantejskie sceny po półfinale Mundialu. Nie żyje 14-letni chłopiec [WIDEO]

Spacer z alpakami
Spacer z alpakami
23,99 zł
40,00 zł
Oferta zakończona!
Alpakoterapia: spacer z alpakami dla 2 osób od 24,99 zł i więcej opcji w Ośrodku Ikarion (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz