Home Kategorie Poruszające Trzylatka brutalnie zamordowana. Wykorzystywano ją jako kuriera narkotykowego.

Trzylatka brutalnie zamordowana. Wykorzystywano ją jako kuriera narkotykowego.

Trzylatka brutalnie zamordowana.  Wykorzystywano ją jako kuriera narkotykowego.

W Portugalii aresztowano matkę trzylatki, która zmarła w czerwcu. Jak ustaliły media, dziewczynka była wykorzystywana jako kurier narkotykowy za wiedzą matki.

– „Telewizja SIC ustaliła, że Jessica była wykorzystywana jako kurier narkotykowy. Dziewczynka przenosiła w swoim ciele narkotyki, które umieszczała w niej rodzina rzekomej niani. Jej matka wiedziała o wszystkim i jest współwinna” – przekazały media.

Substancjami odurzającymi miał handlować zatrzymany mężczyzny i jest on synem domniemanej niani, która została aresztowana w czerwcu za zabójstwo trzylatki.

– „Brakuje nam słów, aby wyrazić nasz szok i oburzenie takim wykorzystaniem dziewczynki” – napisała parlamentarzystka Inês de Sousa Real.

Aresztowanie matki Jessiki wydarzyło się pół roku po śmierci dziewczynki. Policja jednak pozwoliła jej przebywać na wolności aby zdobyć na kobietę jak najwięcej dowodów.

Jessica zmarła w czerwcu. Sekcja zwłok dziecka wykazała, że dziewczyna była w agonii po otrzymaniu aż 50 ciosów. To okropne wręcz bestialstwo.

Dziecko zostało porwane w czerwcu 2022 roku w mieście Setubal przez małżeństwo, które znała matka dziewczynki, małżeństwo w zamian za wolność dziecka, żądali spłaty długu. Ponadto według informacji zdobytych przez  śledczych, znęcali się oni nad dziewczynką przez wiele dni.

Nie żyje 17-letnia dziewczyna. Do tragedii doszło na przejściu dla pieszych.

Źródło: Polsatnews.pl

 

Fotokalendarz: różne formaty
Fotokalendarz: różne formaty
23,90 zł
Oferta zakończona!
Fotokalendarz A3, A4 lub XL od 23,90 zł w Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz