Home Kategorie Poruszające Potrącił 14-latkę i zbiegł z miejsca wypadku. Siła uderzenia była tak duża, że dziewczynka wpadła pod kolejne auto. Jej stan jest krytyczny.

Potrącił 14-latkę i zbiegł z miejsca wypadku. Siła uderzenia była tak duża, że dziewczynka wpadła pod kolejne auto. Jej stan jest krytyczny.

Potrącił 14-latkę i zbiegł z miejsca wypadku.  Siła uderzenia była tak duża, że dziewczynka wpadła pod kolejne auto. Jej stan jest krytyczny.

14-latka została potrącona przez busa podczas przechodzenia przez jezdnię w Żabiej Woli (woj. lubelskie). W wyniku uderzenia wpadła ona pod samochód jadący z naprzeciwka.

– „Kierujący busem, jadąc w kierunku Lublina, potrącił 14-letnią dziewczynę, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych” – przekazała aspirantka Małgorzata Skowrońska.

– „W wyniku uderzenia piesza została wrzucona bezpośrednio przed nadjeżdżający z przeciwnego kierunku ruchu pojazd marki Ford” – dodała Skowrońska.

Samochód osobowy najechał na nastolatkę, w wyniku czego znalazła się ona pod pojazdem. 14 latka w stanie ciężkim znajduje się teraz w szpitalu.

Na ten moment policja ustala wszystkie szczegóły związane ze zdarzeniem. Kobieta kierująca Fordem również była trzeźwa. Trwają jednak poszukiwania kierowcy busa, który potrącił dziecko.

Farmaceuta ostrzega! Nie bierz tego w trakcie przeziębienia!

Źródło: Polsatnews.pl

Odgrzybianie i serwis klimatyzacji
Odgrzybianie i serwis klimatyzacji
23,99 zł
29,99 zł
Oferta zakończona!
Ozonowe odgrzybianie klimatyzacji z kontrolą sprawności za 29,99 zł i więcej opcji w Auto Servis

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz