Home Kategorie Poruszające Młoda polka zabiła własne dziecko i wrzuciła zwłoki do kosza na śmieci. Wyrok jaki otrzymała jest śmiesznie niski.

Młoda polka zabiła własne dziecko i wrzuciła zwłoki do kosza na śmieci. Wyrok jaki otrzymała jest śmiesznie niski.

Młoda polka zabiła własne dziecko i wrzuciła zwłoki do kosza na śmieci. Wyrok jaki otrzymała jest śmiesznie niski.

24-latka uznana winną nieumyślnego spowodowania śmierci noworodka i wyrzucenia ciała do kosza na śmieci. Skazano ją na 9 lat więzienia. Tak, dobrze czytajcie. Tylko na 9 lat więzienia.

Ciało dziecka w publicznym koszu na śmieci w Mönchengladbach odnalazł pod koniec marca zbieracz butelek. Ciało dziecka wrzucono do torby na zakupy. Po dwóch miesiącach śledztwa i serii testów DNA ustalono, kim jest matka noworodka, okazało się, że to 24-letnia Polka.

Podczas procesu oskarżona przyznała się do zabójstwa. Jak stwierdziła kobieta, miała „nie zauważyć, że jest w ciąży”. Gdy nagle pojawiła się główka dziecka, ta uderzyła dzieckiem o coś, ale nie pamiętała o co. Nie potrafiła też powiedzieć, kto posprzątał w łazience.

Według sekcji zwłok dziecko zostało gwałtownie rzucone o meble lub o wannę.

Sąd skazał matkę na 9 lat więzienia. Dlaczego tak mało?

Uznano, że dopuściła się nieumyślnego spowodowania śmierci. Sędziowie, po usłyszeniu opinii biegłego – stwierdził, że ma ograniczoną poczytalność z powodu poważnych zaburzeń osobowości i nakazali umieścić kobietę w szpitalu psychiatrycznym. Z tym wyrokiem nie zgadza się prokuratura, która domagała się dożywocia. Planowane jest odwołanie od wyroku.

Farmaceuta ostrzega! Nie bierz tego w trakcie przeziębienia!

Źródło: Polsatnews.pl

Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji
15,99 zł
19,99 zł
Oferta zakończona!
Ozonowe klimatyzacji od 19,99 zł lub serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika od 59,99 zł w CarCar Service

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz