Home Kategorie Ludzie Nie żyje jeden z najwybitniejszych dziennikarzy w Polsce. Miał 64 lata.

Nie żyje jeden z najwybitniejszych dziennikarzy w Polsce. Miał 64 lata.

Nie żyje jeden z najwybitniejszych dziennikarzy w Polsce. Miał 64 lata.

​ Nie żyje Krzysztof Mrówka, przez 15 lat dziennikarz portalu Interia oraz wieloletni szef Interia Biznes. Jego śmierć przyszła nagle i zupełnie niespodziewanie.

Krzysztof Mrówka, krakowianin, ukończył VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej, a w latach 1977-1981 studiował prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim zdecydował się jednak rozpocząć karierę dziennikarską.

Pracował m.in. w nieistniejącym już dzienniku sportowym „Tempo”, „Gazecie Wyborczej”, TV Wizja, Canal+, w „Gazecie Krakowskiej” itd.

– „Niedziele są przeważnie w redakcjach ekonomicznych spokojne. Niestety dziś rano dotarła do nas smutna wiadomość – odszedł nasz redakcyjny Kolega, wieloletni szef działu Interia Biznes Krzysztof Mrówka. Przez lata wspólnie dbaliśmy o serwis, „pilnowaliśmy świata” – jak to często mówiliśmy o naszej codziennej pracy. Krzysztof, odkąd pamiętam, był w centrum krakowskiej redakcji. To on przyjmował mnie do pracy w 2015 r., to on wprowadzał mnie w świat dziennikarstwa internetowego” – mówił Bartosz Bednarz, szef działu Interia Biznes.

– „Dopiero skończyliśmy ustalać harmonogram naszej pracy na najbliższe tygodnie, dyżury na święta. Krzysztof nigdy nie odmawiał pomocy, zawsze był na posterunku, gdy redakcja tego potrzebowała. Praca w Interii Biznes była zawsze ważną częścią jego życia” – dodaje Bednarz.

PILNE! Kolejny kraj zdecydował się włączyć w tą wojnę. Zaskoczyli wszystkich.

Źródło: Polsatnews.pl

 

Okulary i soczewki do-85%
Okulary i soczewki do-85%
39,00 zł
149,00 zł
Oferta zakończona!
Soczewki (39 zł) lub 49 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na okulary i więcej w Soczewki24.pl – 22 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz