Home Kategorie Ludzie Sławomir i Kajra dostali zakaz od TVP. „Zmieniono umowy”.

Sławomir i Kajra dostali zakaz od TVP. „Zmieniono umowy”.

Sławomir i Kajra dostali zakaz od TVP. „Zmieniono umowy”.

Sławomir i Kajra nie będą mogli wystąpić na Sylwestrze Polsatu i TVP jednocześnie. Pomimo zmienionych umów artyści i tak pojawią się w dwóch miejscach. Jak to możliwe?

Sławomir i Kajra to według wielu osób świetny duet małżeński, ale i telewizyjny. Para prowadziła już wspólnie wiele ważnych imprez i programów.

Na brak propozycji pracy nie mogą narzekać. Doszło nawet do sytuacji, gdy występowali jednocześnie na Sylwestrze organizowanym przez TVP i Polsat. Wiadomo jednak, że imprezy co roku rywalizują ze sobą o widzów.

TVP znalazła sposób na to, aby małżeństwo nie pojawiło się na konkurencyjnym wydarzeniu. Kajra i Sławomir w rozmowie z Jastrząb Post zapewnili, że nigdy więcej nie będą uczestniczyć w dwóch Sylwestrach jednocześnie.

– „Miało to miejsce dwa razy – pierwszy i ostatni. Zmieniono umowy i teraz nie można grać dwóch Sylwestrów w dwóch różnych telewizjach. To już się nie powtórzy.”

Artyści zaznaczają, że sytuacja była dla nich niezwykle stresująca, jednak z ekscytacją podjęli wyzwanie i dwukrotnie udało im się mu sprostać.

Mimo wszystko i tak będzie można ich podziwiać na dwóch imprezach sylwestrowych. Jak to możliwe? Poza Sylwestrem Marzeń TVP, Kajra i Sławomir pojawią się również w TVP Wilno, która wyemituje nagrany wcześniej koncert.

Źródło: Jastrząb Post

Michał Wiśniewski zatrzymany przez policję. Został surowo ukarany.

Odchudzający masaż BOA
Odchudzający masaż BOA
49,99 zł
72,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż BOA – drenaż limfatyczny od 49,99 zł w Vitalift (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz