Home Kategorie Poruszające Dramatyczna walka o życie 3-latka. Jego serce stanęło na 5 minut.

Dramatyczna walka o życie 3-latka. Jego serce stanęło na 5 minut.

Dramatyczna walka o życie 3-latka. Jego serce stanęło na 5 minut.

3-letni chłopiec, który zadławił się orzeszkiem wciąż walczy o życie w szpitalu w Poznaniu. Stan jego zdrowia jest bardzo ciężki.

Zdarzenie miało miejsce w Kaszewie. Pogotowie zostało wezwane do 3-latka, który miał zakrztusić się orzeszkiem. Ratownicy stwierdzili zatkanie dróg oddechowych, co doprowadziło do zatrzymania akcji serca na 5 minut.

Dzięki akcji ratowniczej dziecku udało się przywrócić funkcje życiowe. Śmigłowcem LPR przetransportowano je do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Tam stwierdzono, że 3-latek wymaga leczenia w specjalistycznym ośrodku. Trafił więc do Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Dziecko zostało przyjęte do Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii Pediatrycznej.

W poniedziałek rzecznik prasowy Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu dr Rafał Staszewski przekazał, że „stan dziecka nadal jest bardzo ciężki”. Zaznaczył jednocześnie, że szpital nie będzie udzielał bliższych informacji dotyczących zdrowia dziecka.

Źródło: PAP

PILNE! Strzelanina w bloku mieszkalnym. Nie żyje co najmniej 6 osób.

Japoński masaż Kobido
Japoński masaż Kobido
129,99 zł
Oferta zakończona!
Japoński masaż Kobido z demakijażem twarzy, serum i kremem za 129,99 zł w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz