Home Kategorie Poruszające Żyli ze zwłokami córeczki. Na jaw wyszły makabryczne szczegóły zbrodni.

Żyli ze zwłokami córeczki. Na jaw wyszły makabryczne szczegóły zbrodni.

Żyli ze zwłokami córeczki. Na jaw wyszły makabryczne szczegóły zbrodni.

Policja z Dakoty Południowej dokonała przerażającego odkrycia. Pewna para wiozła martwą córkę w samochodzie. 8-latka zmarła kilka miesięcy wcześniej, ale rodzice nikomu nie zgłosili zgonu.

Aleksander Kurmoyarov i Mandie Miller jechali do Dakoty Południowej. Jak się okazało, w przyczepie wypożyczonego auta para przewoziła trumnę z ciałem 8-letniej córki. Rodzice powiedzieli policji, że chcą pochować dziecko w rezerwacie Indian.

Meelah Miller podobno nie żyła od dłuższego czasu. Aleksander nie był jej biologicznym ojcem. W środę on i jego partnerka zostali aresztowani. Para z początku była oskarżona o niezawiadomienie organów ścigania o śmierci dziecka. Zarzut zmieniono jednak na zabójstwo.

Zeznania dwójki są sprzeczne. 28-latek powiedział, że dziecko zmarło w okolicach Halloween. 33-latka z kolei stwierdziła, że zgon dziewczynki miał miejsce we wrześniu. Detektyw Andrew Becker oświadczył, że ciało 8-latki wyglądało na małe i niedożywione, jak na swój wiek.

Adopcyjna matka zeznała, że Meelah zmarła, ponieważ zakrztusiła się koktajlem mlecznym. Miller nie wezwała karetki, bo – jak tłumaczyła – dojazd do jej miejsca zamieszkania zajmuje pół godziny. Kurmoyarov miał przez godzinę próbować reanimować dziecko, jednak bez rezultatu. 28-latek powiedział z kolei policji, że 8-latka była chora, a jej śmierć „tragiczna”. Zgonu nie zgłosili, ponieważ „chcieli spędzić więcej czasu ze swoją córką”.

Na jaw wyszły inne wstrząsające szczegóły. Meelah nie była w szkole od stycznia. Jak twierdzi Aleksander, Mandie uderzała 8-latkę młotkiem w palce u stóp za karę. Dziewczynka miała być związywana na kilka godzin dziennie. W dniu śmierci przybrany ojciec miał przywiązać ją do fotelika samochodowego i dwukrotnie uderzyć.

Podczas sekcji zwłok patolog sądowy dr Kenneth Snell stwierdził, że dziecko zmarło w wyniku zabójstwa, ale wymienił przyczynę jako nieznaną ze względu na rozkład ciała. Znaleziono również zmiany wokół nadgarstka i kostek, które wskazywały na to, że dziewczynka była związywana.

Źródło: nypost.com

Dramatyczna walka o życie 3-latka. Jego serce stanęło na 5 minut.

Kursy językowe online
Kursy językowe online
29,00 zł
87,00 zł
Oferta zakończona!
Kursy językowe online od 29 zł: 3-miesięczny dostęp do nauki wszystkich języków obcych i więcej opcji na Lerni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz