Home Kategorie Poruszające Kobieta zginęła na miejscu, pozostali trafili do szpitala. Tragiczne zderzenie trzech pojazdów.

Kobieta zginęła na miejscu, pozostali trafili do szpitala. Tragiczne zderzenie trzech pojazdów.

Kobieta zginęła na miejscu, pozostali trafili do szpitala. Tragiczne zderzenie trzech pojazdów.

Do tragicznego wypadku doszło w woj. zachodniopomorskim. Zginęła pasażerka skutera. Dwie osoby zostały ranne, w tym jedna ciężko.

Do wypadku doszło we wtorek ok. 13:00 na drodze krajowej nr 26 w powiecie gryfińskim. Zderzyły się dwa samochody i skuter. Policja wstępnie ustaliła, że kierujący osobowym reanault jechał za szybko, stracił panowanie nad autem i zjechał na przeciwległy pas.

Jak podaje oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie, mł. asp. Jakub Kuźmowicz, renault najpierw uderzyło w skuter, a następnie zderzyło się z busem.

– „Niestety, w wyniku tego zdarzenia, pasażerka motocykla poniosła śmierć na miejscu, natomiast kierujący jednośladem został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala” – poinformował Kuźmowicz.

Do szpitala trafiły dwie osoby. 46-letni kierowca skutera z urazem wielonarządowym został śmigłowcem przetransportowany do szpitala w Szczecinie. Natomiast 60-latka, który prowadził renaulta, z urazem ręki, nogi i głowy zabrała karetka.

Ratownicy udzielili na miejscu pomocy medycznej dwojgu dzieci, które podróżowały busem. Droga krajowa nr 26 na odcinku, gdzie doszło do wypadku, jest całkowicie zablokowana. Służby wyznaczyły objazd przez miejscowość Grzybno.

Źródło: PAP

Szokujące ustalenia w sprawie Iwony Wieczorek. „Wszedł do mieszkania, podawał się za jej matkę”.

Fotokalendarz: różne formaty
Fotokalendarz: różne formaty
23,90 zł
Oferta zakończona!
Fotokalendarz A3, A4 lub XL od 23,90 zł w Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz