Home Kategorie Niesamowite Niepokojąca przepowiednia Baby Wangi na 2023 rok. Będzie jeszcze gorzej.

Niepokojąca przepowiednia Baby Wangi na 2023 rok. Będzie jeszcze gorzej.

Niepokojąca przepowiednia Baby Wangi na 2023 rok. Będzie jeszcze gorzej.

Przepowiednia Baby Wangi na 2023 rok nie jest zbyt optymistyczna. Mistyczka, która w wieku 30 lat otrzymała „dar” jasnowidzenia. Na swoim koncie ma kilka wizji, które się sprawdziły, m.in. przejęcie władzy przez Hitlera, katastrofę w Czarnobylu, czy wybuch pandemii.

Przepowiednia Wangi na przyszły rok mówi m.in. o wybuchu kolejnej epidemii. Poprzednio jasnowidzka miała trafnie wskazać pojawienie się na świecie wirusa COVID-19.

– „Straszna katastrofa w roku lustrzanym ogarnie świat. Epidemia będzie wszędzie. Choroba rozprzestrzeni się szybko na całym świecie i zabierze wielu ludzi.”

Według Baby Wangi w 2023 roku ludzkość będzie walczyć z nowym wirusem, którego źródłem pochodzenia będzie Syberia. Z lodu uwolnić go ma globalne ocieplenie. Szybko się rozprzestrzeni i według Wangi ciężko będzie znaleźć odpowiedni lek.

W 2023 roku pewien duży kraj ma prowadzić badania nad bronią biologiczną. Niepokoi też inna wizja mistyczki – może dojść do wybuchu elektrowni atomowej. Niektórzy sądzą, że może chodzić o Zaporoską Elektrownię Atomową.

Mistyczka miała również przepowiedzieć, że Ziemia zmieni swoją orbitę, co miałoby doprowadzić do sporych zmian klimatycznych. Wspominała również o „solarnym tsunami” oraz powrocie do „ciemnych wieków”.

Według Baby Wangi dojdzie też do tego, że ludzie mieliby być hodowani w laboratorium, a wyżej postawione osoby mają decydować, kto będzie mógł przyjść na świat. Nie wszystkie wizje Baby Wangi jednak się sprawdziły. Przepowiedziała m.in., że Barack Obama będzie ostatnim prezydentem USA, a III wojna światowa rozpocznie się w 2010 roku.

Sprawdziła się z kolei jej przepowiednia na 2022 rok dotycząca Władimira Putina i potęgi Rosji:

– „Zbyt wiele poświęcono ofiar. Nikt nie może powstrzymać Rosji. Rosja zmiecie wszystko ze swojej drogi i stanie się władczynią świata.”

Jasnowidz Jackowski przepowiada wojnę światową. Wcześniej ostrzegł Polaków.

Kawiorowy rytuał spa
Kawiorowy rytuał spa
89,99 zł
Oferta zakończona!
Kawiorowy rytuał spa (89,99 zł) z zabiegiem na dłonie (109,99 zł) i więcej w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz