Home Kategorie Ludzie Współpracownik Putina został ranny w ostrzale. Jego stan jest ciężki.

Współpracownik Putina został ranny w ostrzale. Jego stan jest ciężki.

Współpracownik Putina został ranny w ostrzale. Jego stan jest ciężki.

Znany kremlowski propagandysta i współpracownik Władimira Putina Dmitrij Rogozin został ranny w wyniku ostrzału, który miał miejsce na terenie okupowanego Doniecka.

– „Znany kremlowski propagandysta i współpracownik Władimira Putina Dmitrij Rogozin został ranny w wyniku ostrzału w okupowanym Doniecku na wschodzie Ukrainy. Jak przyznał sam polityk, odłamek pocisku minął o centymetr jego kręgosłup” – napisał portal „Ukraińska Prawda”.

– „Według różnych źródeł Rogozin przebywał w restauracji lub w hotelu w Doniecku, gdzie świętował swoje urodziny. W konsekwencji „precyzyjnego ostrzału”, jakoby przeprowadzonego przez ukraińskie wojska, doradca Putina został ranny w głowę, plecy, pośladek i udo. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo” – dodał portal.

Ponadto według kolejnych dochodzących do opini publicznej informacji, wynika na to, że z tego samego ataku obrażeń miał doznać też Witalij Chocenko, „premier” samozwańczej, kontrolowanej przez Moskwę Donieckiej Republiki Ludowej. Zginąć miały z kolei dwie osoby w tym ochroniarz Chocenki.

Kolejny pogodowy szok przed nami. Nadciąga totalna zmiana.

Źródło: RMF24.pl

Lot paralotnią w tandemie
Lot paralotnią w tandemie
249,99 zł
Oferta zakończona!
Lot paralotnią w tandemie (249,99 zł) i wideofilmowaniem (od 289,99 zł) w Szkole Paralotniowej Albatros

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz