Home Kategorie Życie Rekordzista Polski. 126 punktów karnych w kilka minut.

Rekordzista Polski. 126 punktów karnych w kilka minut.

Rekordzista Polski. 126 punktów karnych w kilka minut.

23-letni kierowca podczas jazdy po Górze Kalwarii (woj. mazowieckie) popełnił szereg wykroczeń, dzięki którym nazbierał aż 126 punktów karnych w kilka minut. Brawa dla niego.

Policjanci zauważyli na ulicach Góry Kalwarii czarne bmw, którego kierowca celowo wprowadzał auto w poślizg. Innymi słowy kierowca bawił się w popularny drift. Nic nowego, wiele osób tak robi.

– „Kiedy podjęli próbę zatrzymania auta do kontroli drogowej napotkali opór ze strony siedzącego za kierownicą mężczyzny” – przekazała policja.

– „Na długiej liście grzechów znalazły się między innymi: wyprzedzanie w miejscu obowiązywania znaku P-4 „linia podwójnie ciągła”, wyprzedzanie innych pojazdów bezpośrednio przed przejściem dla pieszych, niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej, zmuszanie innych kierujących do wykonywania manewrów obronnych w celu uniknięcia zderzenia” – stwierdziła aspirant Gąsowska.

23-latek za przejażdżkę po mieście usłyszał 12 zarzutów, w tym ten dotyczący jazdy bez uprawnień. Ta kilkunastominutowa jazda jest dla niego równoznaczna z 126 punktami karnymi i grzywną w wysokości 16 tys. złotych. Całkiem nieźle, prawda?

Żałoba w domu Zenka Martyniuka. „Tydzień płakaliśmy”.

Źródło: Polsatnews.pl

 

Wybrany masaż ciała w Viol Medica
Wybrany masaż ciała w Viol Medica
59,99 zł
90,00 zł
Oferta zakończona!
Wybrany masaż ciała w Viol Medica

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz