Home Kategorie Ludzie Szok! Asia z „Sanatorium miłości” była uzależniona od seksu i kokainy. „Seksualnie się rozwinęłam”.

Szok! Asia z „Sanatorium miłości” była uzależniona od seksu i kokainy. „Seksualnie się rozwinęłam”.

Asia, jedna z uczestniczek 5. Sezonu programu „Sanatorium miłości” żyła w USA przez 40 lat. Kobieta przyznała, że była uzależniona od seksu i kokainy. W nałóg wpadła przez byłego partnera.

5. sezon „Sanatorium miłości” pojawi się na antenie TVP już 1 stycznia. Najnowsza edycja show spotkała się jednak z krytyką fanów. Według wielu osób Telewizja Polska postawiła na atrakcyjnych, zamożnych uczestników, zakłamując obraz polskich seniorów. Jedną z uczestniczek jest Asia. Kobieta przez 40 lat mieszkała w USA. Zwierzyła się ze swojej trudnej przeszłości. Jak się okazuje, ma za sobą walkę z uzależnieniami.

W rozmowie z „Pomponikiem” kobieta zdradziła, że były partner wprowadził ją w świat narkotyków i doprowadził do jej uzależnienia od kokainy. Na całe szczęście Asia zdała sobie sprawę z problemu i postanowiła z nim walczyć.

– „Miłość to powoduje, że jesteśmy szczęśliwi, byłam kreatywna, seksualnie się rozwinęłam, odblokowałam. Niestety, w pewnym momencie się zorientowałam, że ta osoba była uzależniona. (…) Ja również zostałam wdrożona w kokainę, którą brałam przez dwa lata pierwszy raz. Więc z jednej strony ona mnie otworzyła, ale z drugiej strony spowodowała, że pierwszy raz w życiu zaczęłam wykazywać dużo agresji. Krzyczałam, nawet uderzyłam. I tutaj właśnie się zorientowałam, że mam dużo problemów, które muszę wyleczyć w sobie” – wspominała.

To jednak nie jedyne uzależnienie, z którym musiała walczyć. Asia była też seksoholiczką.

– „Niestety, oprócz używek tam też było uzależnienie od seksu. I tu pojawił się duży problem” – wspominała.

Żałoba w domu Zenka Martyniuka. „Tydzień płakaliśmy”.

Fotomagnesy ze zdjęciem
Fotomagnesy ze zdjęciem
12,90 zł
Oferta zakończona!
Fotomagnesy na lodówkę ze zdjęciem: różne formaty od 7,90 zł z Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz