Home Kategorie Ludzie Siostra Dody została modelką. Wystąpiła w odważnej sesji.
1.27K

Siostra Dody została modelką. Wystąpiła w odważnej sesji.

Siostra Dody została modelką. Wystąpiła w odważnej sesji.

Paulina Zmudczyńska to przyrodnia siostra Dody, która próbuje swoich sił w modelingu. Ostatnio wzięła udział w kampanii polskiego projektanta Daniela Jacoba Dali.

Paulina Zmudczyńska jest przyrodnią siostrą Dody, owocem romansu ojca wokalistki Pawła Rabczewskiego.

Doda nigdy nie utrzymywała bliskich relacji z przyrodnią siostrą. Z byłej kochanki ojca drwiła i posądzała o próbę rozbicia małżeństwa jej rodziców. Matka piosenkarki tak komentowała całą sprawę.

– „Wybaczyłam już 15 lat temu, kiedy dowiedziałam się o tej zdradzie” – mówiła Wanda Rabczewska, która długo nie miała pojęcia o nieślubnym dziecku męża.

– „Dopiero gdy po 14 latach ta pani rozwiodła się i zrobiła test DNA, dowiedzieliśmy się, że mój mąż ma nieślubną córkę. Ale mąż nie walczył, nie zaprzeczał, wywiązywał się ze swoich obowiązków, płacił alimenty. To nie byłoby w jego stylu, żeby negować coś, czego sam był sprawcą” – podkreśliła w rozmowie z „Vivą!”.

Paulina Zmudczyńska liczyła, że Doda ucieszy się, że ma siostrę, ale kiedy tak się nie stało, odcięła się od rodziny ojca i przyjęła nazwisko matki.

W 2014 roku Paulina razem z przyjacielem założyła bloga modowego. Marzyła się jej kariera stylistki. Chciała też zostać aktorką. W końcu 24-latka próbuje swoich sił w modelingu. Ostatnio przyrodnią siostrę Dody zaangażował do swojej kampanii Daniel Jacob Dali – polski projektant tworzący na Ibizie.

Mama cała w tatuażach. „Nie wpuścili mnie na wigilię syna w szkole”.

 

Wyszczuplanie i modelowanie ciała
Wyszczuplanie i modelowanie ciała
249,00 zł
Oferta zakończona!
Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki: od 249 zł za 12 zabiegów i więcej opcji w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz