Home Kategorie Życie Seryjny zabójca znany z serialu wyszedł na wolność. Zabił 20 osób.
1.05K

Seryjny zabójca znany z serialu wyszedł na wolność. Zabił 20 osób.

Seryjny zabójca znany z serialu wyszedł na wolność. Zabił 20 osób.

Seryjny zabójca Charles Sobhraj, który zabił co najmniej 20 osób, został w piątek wypuszczony z więzienia ze względów humanitarnych.

Charles Sobhraj został odeskortowany przez policję na lotnisko w Katmandu, skąd miał wylecieć do Francji. Władze Nepalu nakazały mu opuścić kraj w ciągu 15 dni. Obecnie nie wiadomo, czy w rodzinnej Francji zostanie oskarżony o kolejne przestępstwa.

Nazywany „zabójcą bikini” lub „wężem” Sobhraj wyspecjalizował się w mordowaniu podróżujących w latach 70-tych hipisów, którym podawał środki nasenne lub narkotyki, zabijał, okradał, a zwłoki palił lub porzucał.

Sąd w Nepalu zdecydował wypuścić zabójcę na wolność ze względu na podeszły wiek i poważną chorobę serca wymagającą operacji.

Na lotnisku w Katmandu Sobhraj powiedział dziennikarzowi, że czuje się świetnie i „ma dużo do zrobienia”. Mężczyzna zamierza pozwać wiele osób i państwo Nepal.

Sobhraj, który jest naturalizowanym Francuzem, urodził się w Sajgonie. Wielokrotnie uciekał przed wymiarem sprawiedliwości w wielu krajach, m.in. posługując się paszportami swoich ofiar.

W Katmandu skazano go na dożywocie za zamordowanie w 1975 roku Amerykanki Connie Bronizch i Kanadyjczyka Laurenta Carriere’a.

Źródło: PAP

Ta sprawa budzi szok i obrzydzenie. Nastolatek próbował zgwałcić ponad 40-letnią kobietę.

Depilacja laserowa: 3 zabiegi
Depilacja laserowa: 3 zabiegi
159,99 zł
600,00 zł
Oferta zakończona!
Depilacja laserowa: 3 zabiegi na wybrane partie ciała od 149,99 zł w Salonie Endorfina w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz