Home Kategorie Poruszające 4-letni chłopiec utopiony w muszli klozetowej. Powód jest szokujący.

4-letni chłopiec utopiony w muszli klozetowej. Powód jest szokujący.

4-letni chłopiec utopiony w muszli klozetowej. Powód jest szokujący.

4-letni chłopiec został zamordowany, a jego zwłoki ukryte pod podłogą domu w Moro w stanie Arkansas. NBC News przytacza zeznania matki, która powiedziała, że dziecko zostało utopione przez jej partnera. Powód jest szokujący.

4-letni Blu mieszkał wraz z matką, ojczymem i 6-letnią siostrą w Arkansas. Chłopiec został zamordowany 9 września, ale sprawa wyszła na jaw kilka miesięcy później. W piątek do domu byłej żony przyjechał ojciec dzieci Dustin Rolland wraz ze swoją matką, aby odebrać je na ustaloną przez sąd wizytę.

Ojciec i babcia zaniepokoili się, kiedy wyszła do niech jedynie 6-latka. Dziewczynka miała obrażenia głowy. Karen Rolland powiedziała NBC News, że dziewczynka „ledwo trzymała się na nogach”, a jej ubranie było zabrudzone moczem. Babcia dodała, że kiedy 6-latka ich zobaczyła, natychmiast poprosiła o wodę i jedzenie.

28-letnia Ashley Rolland, matka dzieci, nie powiedziała, co się stało. Rany na głowie dziewczynki tłumaczyła reakcją alergiczną. Zapytana o chłopca powiedziała, że nie ma go w domu. Babcia jej nie uwierzyła. Podejrzewała, że chłopiec nie żyje i zgłosiła sprawę policji.

Kiedy na miejsce przyjechały służby, ojciec dzieci powiedział, że Blu nie żyje. Dowiedział się tego od córki, która zdradziła też, gdzie ukryte są zwłoki chłopca.

Policjanci weszli do domu. Zauważyli, że w jednym z pomieszczeń niedawno wymieniono podłogę. Funkcjonariusze zerwali część podłogi i spod warstwy ziemi wygrzebali dziecięce klapki oraz czerwono-niebieski koc. Wyczuwalny był też odór gnijącego ciała.

Dom gruntownie przeszukano. Po usunięciu większego fragmentu podłogi i ziemi odnaleziono zwłoki Blu owinięte w plastikowe torby. Dyrektor laboratorium kryminalistycznego powiedział, że przyczyna zgonu zostanie ustalona i przekazana do publicznej wiadomości za 30 – 60 dni.

Ashley Rolland i jej partner Nathan Bridges zostali aresztowani. Oboje usłyszeli zarzut morderstwa, zacierania śladów, zbezczeszczenia zwłok i pobicia. Kobieta dodatkowo odpowie też za przemoc wobec dzieci.

Matka Blu zeznała przed sądem, że to jej partner zamordował chłopca. Mężczyzna miał utopić 4-latka w muszli klozetowej „za karę”, bo dziecko ugryzło go w palec.

Źródło: NBC News

Szok! Ugryzł go własny pies. Mężczyzna zmarł po kilku dniach.

Groupony na całe menu
Groupony na całe menu
6,00 zł
10,00 zł
Oferta zakończona!
Polska kuchnia: 7,50 zł za groupon wart 10 zł i więcej do wydania na całe menu w Bistro 14 w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz