Home Kategorie Ludzie Dramat Blanki Lipińskiej. Spłonął jej nowy dom.

Dramat Blanki Lipińskiej. Spłonął jej nowy dom.

Dramat Blanki Lipińskiej. Spłonął jej nowy dom.

Blanka Lipińska podzieliła się wstrząsającą wiadomością. Leśna posiadłość, którą nie tak dawno chwaliła się w sieci, spłonęła.

Autorka hitowej serii „365 dni” jest bardzo aktywna w mediach społeczności owy. Lipińska regularnie dzieli się z fanami szczegółami swojego życia zawodowego i prywatnego. Chętnie też udziela wywiadów.

Niedawno Blanka Lipińska pochwaliła się zakupem posiadłości usytuowanej w lesie i nie kryła swojego zadowolenia z nowej nieruchomości.

– „Teraz zaczynamy remont domu w lesie, to tam zwracam uwagę na to, aby było super przytulnie. Nie w stylu Lipińskiej (…) Teraz już mogę powiedzieć, że jestem dumnym posiadaczem ziemskim. Jest tam rzeczka, ma ze 3 metry, ale pływają w niej ogromne sumy, można się tam kąpać i są tam raki, co może sugerować, że woda jest bardzo czysta” – powiedziała w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Niestety, Lipińska nie mogła długo nacieszyć się nowym domem. Remontowana od kilku miesięcy willa doszczętnie spłonęła.

– „Wiele zmartwionych wiadomości od was dostaję. Kochani, żyję. Chciałabym powiedzieć, że mam się dobrze, niestety – nie mam się dobrze, bo przedwczoraj w nocy spalił się mój dom w lesie. Ten, który niedawno kupiłam i ten, z którego tak bardzo się cieszyłam” – przekazała Lipińska na Instagramie.

Obecnie gwiazda próbuje pogodzić się z tą ogromną stratą i zapowiedziała odbudowę spalonego domu.

– „Jest to dla mnie trudny czas przedświąteczny. Nie chcę tutaj udawać, uśmiechać się, jestem słaba w udawaniu. Nie umiem tego robić i nie chcę. Teraz jest czas na to, żebym poradziła sobie ze stratą, a potem przyjdzie czas na odbudowywanie tego domu. Wesołych świąt” – dodała.

Źródło: Jastrząb Post

Żałoba w domu Zenka Martyniuka. „Tydzień płakaliśmy”.

Masaż, zabieg kolagenowy i spa
Masaż, zabieg kolagenowy i spa
169,99 zł
350,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż, zabieg na twarz z płatem kolagenowym i spa dłoni za 169,99 zł w salonie Mona Lisa (zamiast 350 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz