Home Kategorie Ludzie Tragedia w święta. Anna Wendzikowska w żałobie.

Tragedia w święta. Anna Wendzikowska w żałobie.

Tragedia w święta. Anna Wendzikowska w żałobie.

Anna Wendzikowska poinformowała o śmierci swojego ojca. Marek Wendzikowski zmarł w święta. Na Instagramie celebrytki pojawił się poruszający post, w którym pożegnała tatę.

Anna Wnedzikowska poinformowała o stracie bliskiej osoby. W święta zmarł Marek Wendzikowski, ojciec byłej prezenterki „Dzień Dobry TVN”. Na Instagramie gwiazdy pojawił się poruszający wpis, w którym pożegnała tatę.

Nie tak dawno temu Wendzikowska wyznała, że jej relacje z rodzicami nie są najłatwiejsze i nie utrzymuje z nimi kontaktu. Wszystko przez wysokie wymagania opiekunów, którzy wywierali na Annie wielką presję. Była gwiazda „M jak miłość” nie żywiła jednak urazy i starała się pamiętać te dobre chwile. Drugiego dnia świąt, gdy stan jej ojca pogorszył się, Wendzikowska pojechała się z nim pożegnać.

– „Dziękuję, że na mnie poczekałeś i że mogłam się pożegnać. Serce mi pęka, bo gdybym mogła, to bym cię zatrzymała, ale wiem, że musiałeś iść” – napisała.

Gwiazda opatrzyła wpis piosenką Lady Pank „Znowu pada deszcz”, która miała być ulubionym utworem jej ojca.

– „Mówiłeś, że masz w nosie, co po śmierci, bo już cię nie będzie, więc ci będzie wszystko jedno. W tej kwestii też mieliśmy odmienne zdania… Więc chciałam ci powiedzieć: dziękuję, kocham cię…” – pożegnała się Wendzikowska.

Celebrytka zwróciła też uwagę na szczególną datę śmierci jej taty.

– „Nie żegnamy się, tato, mówimy do zobaczenia… Nie wierzyłeś w siły wyższe, ale odszedłeś w Narodzenie Pańskie… Ty wiesz, że ja nigdy nie wierzyłam w przypadki” – podsumowała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

Siostra Dody została modelką. Wystąpiła w odważnej sesji.

Wyszczuplanie lipolaserem
Wyszczuplanie lipolaserem
47,99 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Zabiegi lipolaserem od 59,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Karoliny Woźniak-Kłomskiej w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz