Home Kategorie Poruszające Tragedia w drugi dzień świąt. 22-letniego Huberta znaleziono w łazience.

Tragedia w drugi dzień świąt. 22-letniego Huberta znaleziono w łazience.

Tragedia w drugi dzień świąt. 22-letniego Huberta znaleziono w łazience.

Nie żyje 22-letni druh OSP. Do tragedii doszło w drugi dzień świąt we Wrzawach w woj. Podkarpackim. Mężczyzna prawdopodobnie zatruł się tlenkiem węgla.

Do tragedii doszło 26 grudnia nad ranem. Nieprzytomnego mężczyznę odnaleziono w łazience domu jednorodzinnego w miejscowości Wrzawy na Podkarpaciu. O 5:30 służby otrzymały zgłoszenie o podejrzeniu zatrucia tlenkiem węgla.

– „Ze zgłoszenia wynikało, że najprawdopodobniej w wyniku zatrucia tlenkiem węgla zasłabł przebywający w łazience młody mężczyzna” – przekazał rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu brygadier Jacek Widuch, cytowany przez portal Echo Dnia.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży: miejscowa jednostka OSP i zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Tarnobrzegu.

– „Kiedy strażacy z Tarnobrzega dotarli na miejsce, byli tam już druhowie z Wrzaw oraz zespół ratownictwa medycznego. Niestety, stwierdzono zgon młodego mężczyzny” – poinformował rzecznik straży.

Strażacy z Tarnobrzega przeprowadzili badanie, które nie wykazało obecności tlenku węgla. Jak podkreślają służby nie wyklucza to jednak, że zgon nastąpił w wyniku zatrucia czadem. Do momentu przyjazdu strażaków pomieszczenia zostały przewietrzone. Przyczynę śmierci 22-latka pomoże ustalić sekcja zwłok.

Zmarły był strażakiem ochotnikiem z miejscowej jednostki OSP. Koledzy, którzy niejednokrotnie wyjeżdżali z nim na akcje, pożegnali 22-letniego Huberta w mediach społecznościowych na profilu OSP Wrzawy:

– „Z głębokim żalem informujemy, że w dniu dzisiejszym odszedł na wieczną służbę nasz druh […]. [*] Rodzinie, bliskim składamy wyrazy współczucia i głębokiego żalu. Panie świeć nad jego duszą. Spoczywaj w spokoju. [*]”

Źródło: echodnia.eu

Tragiczny finał Bożego Narodzenia. Mężczyźnie i kobiecie nie udało się pomóc.

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
49,99 zł
Oferta zakończona!
Dzień Kobiet: Masaż klasyczny lub relaksacyjny od 49,99 zł w gabinecie Czas Relaksu w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz