Home Kategorie Ludzie Jerzy Stuhr ma ogromne kłopoty. Jest akt oskarżenia.
4.87K

Jerzy Stuhr ma ogromne kłopoty. Jest akt oskarżenia.

Jerzy Stuhr ma ogromne kłopoty. Jest akt oskarżenia.

Prokuratura skierowała do krakowskiego sądu akt oskarżenia przeciwko Jerzemu Stuhrowi. Z końcem listopada znany aktor usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Jerzy Stuhr stanie przed sądem za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości. 28 grudnia do sądu trafił akt oskarżenia.

Jerzy Stuhr był przesłuchiwany w sprawie pod koniec listopada. Przyznał się do winy, wyraził skruchę i chęć dobrowolnego poddania się karze. Śledczy nie zgodzili się na takie zakończenie sprawy.

– „Przede wszystkim przyznał się do tego, że prowadził pojazd, będąc pod wpływem alkoholu. Wynikało to z faktu, że był wcześniej umówiony z pewną osobą, która przypomniała mu o tym spotkaniu nagle, on zapomniał o tym spotkaniu, w związku z tym czując się dobrze po kilku godzinach od spożycia alkoholu, wsiadł do samochodu i jechał na to spotkanie” – informował rzecznik krakowskiej prokuratury prok. Janusz Hnatko.

Za prowadzenie po pijaku aktorowi grozi grzywna, ograniczenie wolności lub pozbawienie wolności do dwóch lat. Stuhr potrącił motocyklistę w październiku 2022 roku. Miał wówczas 0,7 promila alkoholu. Drugi kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń. Zdarzenie zostało ostatecznie uznane za kolizję, a nie wypadek.

Źródło: Radio ZET

Pożar wybuchł w kościele w trakcie mszy. Ktoś związał linami drzwi wyjściowe.

Kurs online: Pracownik działu kadr i płac z MEN
Kurs online: Pracownik działu kadr i płac z MEN
89,00 zł
399,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online Pracownik działu kadr i płac z zaświadczeniem MEN za 89 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz