Home Kategorie Poruszające Bliscy zmarłego przeżyli koszmar na pogrzebie. Ogromny skandal w Bydgoszczy.

Bliscy zmarłego przeżyli koszmar na pogrzebie. Ogromny skandal w Bydgoszczy.

Bliscy zmarłego przeżyli koszmar na pogrzebie. Ogromny skandal w Bydgoszczy.

W trakcie pogrzebu, który odbył się w Bydgoszczy przed świętami, trumna z ciałem zmarłego wypadła z karawanu. Uczestnicy pogrzebu mówią o skandalu. Zakład pogrzebowy nie odniósł się do sprawy.

Trumna z ciałem zmarłego wypadła z karawanu w trakcie pogrzebu na cmentarzu przy ul. Wiślanej. Do incydentu doszło jeszcze przed świętami. O sprawie poinformował lokalne media czytelnik.

– „Po nabożeństwie w kaplicy cmentarnej trumna została umieszczona w karawanie. W drodze na wyznaczone miejsce pochówku trumna wypadła na chodnik. Zszokowani krewni i znajomi zmarłego stanęli. Dobrze, że ciało pozostało w środku. Pracownicy zakładu pogrzebowego potrzebowali kilku minut, żeby z powrotem włożyć trumnę do samochodu. Skandal, żeby takie rzeczy się działy. Wstyd dla zakładu pogrzebowego” – relacjonował czytelnik.

Jak wynika z relacji serwisu pomorska.pl, przedstawicielka zakładu pogrzebowego najpierw wyparła się zdarzenia, a gdy przedstawiono jej dowody, zamilkła. Konkurencja wspomina, że możliwą przyczyną wypadnięcia trumny mogło być niewłaściwe jej przymocowanie.

– „Auta zakładów pogrzebowych posiadają ruchome podłogi niczym taśmy. Pomagają one we wstawieniu trumny do samochodu, a potem jej wyjęciu. Wystarczy nacisnąć przycisk i podłoga jest unieruchamiana. Tym razem ktoś zapomniał o tym zabezpieczeniu” – czytamy.

Źródło: pomorska.pl

Ogromna tragedia. Nie żyje 21-letnia Ola. Lekarze niemal rok walczyli o jej życie po wypadku.

Wycena mieszkania
Wycena mieszkania
30,00 zł
39,00 zł
Oferta zakończona!
Wycena mieszkania z analizą średnich cen mieszkań i więcej od 30 zł z urban.one

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz