Home Kategorie Życie TVP ma spory problem. Kolejna gwiazda odmówi występu na Sylwestrze Marzeń?

TVP ma spory problem. Kolejna gwiazda odmówi występu na Sylwestrze Marzeń?

TVP ma spory problem. Kolejna gwiazda odmówi występu na Sylwestrze Marzeń?

Telewizja Polska ma kłopoty. Po tym, jak Mel C odmówiła udziału w Sylwestrze Marzeń, organizatorzy imprezy obawiają się, że kolejna gwiazda postąpi podobnie.

Mel C odwołała swój udział w Sylwestrze TVP. Na jej decyzję wpłynęli fani, którzy zalali ją negatywnymi informacjami dotyczącymi stacji. Gwiazda ostatecznie stwierdziła, że jej poglądy stoją w opozycji do tych popieranych przez TVP.

– „W świetle informacji, które zostały mi przedstawione, a które nie zgadzają się z moimi poglądami na temat grup społecznych, które wspieram, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce na Sylwestra. Mam nadzieję wrócić niedługo. Życzę Wam wspaniałych świąt i wszystkiego, co najlepsze na 2023 rok” – poinformowała.

Władze TVP starają się znaleźć zastępstwo dla Mel C, ale pojawia się kolejny problem. Jak donosi Pomponik.pl, organizatorzy sylwestrowej imprezy boją się, że w ślady Mel C pójdzie Craig David, którego występ został wcześniej zaplanowany.

– „Kolejną zagraniczną gwiazdą miał być Craig David, ale teraz sprawdzają w panice, czy jako kolejny nie wycofa się z Sylwestra… Jeśli w ogóle wystąpi, to raczej zostanie ogłoszony dosłownie w ostatnich godzinach, żeby fani nie zdążyli o „ostrzec” jak Mel C” – twierdzi źródło cytowane przez Pomponik.pl.

Wygląda na to, że w najgorszym wypadku widzowie TVP będą musieli zadowolić się występami Boys, Edyty Górniak i Zenona Martyniuka.

Źródło: pomponik.pl

Ogromne zmiany już od 1 stycznia. Premier Morawiecki ogłosił decyzję.

Fotobrazy: różne formaty
Fotobrazy: różne formaty
20,00 zł
Oferta zakończona!
Od 18,90 zł: fotoobraz na płótnie z Twoim zdjęciem (formaty 30x40, 40x60 i więcej) z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz