Home Wideo UWAGA! Burze śnieżne z USA dotrą nad Europę. Meteorolodzy podali datę.

UWAGA! Burze śnieżne z USA dotrą nad Europę. Meteorolodzy podali datę.

UWAGA! Burze śnieżne z USA dotrą nad Europę. Meteorolodzy podali datę.

Trwa atak zimy w Stanach Zjednoczonych. Przez pogodę życie straciło kilkadziesiąt osób. Niestety, meteorolodzy nie mają dobrych wieści. Potężne zjawisko atmosferyczne nadciągnie nad Europę. Wiemy, kiedy to nastąpi.

W amerykańskim hrabstwie Erie doszło do potwornego ataku zimy. Obfite opady śniegu, silny wiatr i niska temperatura doprowadziły do prawdziwej katastrofy. Wiele osób zostało uwięzionych w domach, czy samochodach. Często z tragicznymi skutkami. Bilans ofiar do tej pory wyniósł w całych Stanach 65 osób.

Zagrożenie związane z zamiecią śnieżną w USA już minęło. Tysiące osób pracuje nad naprawianiem szkód. Teraz synoptycy prognozują odwilż, a ludzie obawiają się powodzi.

Meteorolodzy z Met Office zapowiedzieli, że śmiercionośna zamieć dotrze już niedługo do Europy, a konkretnie do Wielkiej Brytanii. Przybierze jednak nieco inną formę. Ekstremalne warunki pogodowe są spodziewane już w ciągu najbliższych kilku dni.

Ekstremalne warunki pogodowe mają pojawić się w Wielkiej Brytanii już w weekend 31 grudnia – 1 stycznia. Nie będą one jednak objawiać się śnieżycą. Meteorolog z Met Office, Simon Partridge ostrzegł Brytyjczyków przed trwałymi i lokalnie ulewnymi opadami deszczu w niektórych częściach Szkocji i północnej Anglii. Nie wyklucza pojawienie się nawet małych powodzi, gdyż grunt na tych terenach jest nasycony.

Sensacyjna zmiana pogody na Sylwestra i Nowy Rok. Potwierdzają ją wszystkie modele.

Pół roku nauki 2 języków obcych
Pół roku nauki 2 języków obcych
34,99 zł
Oferta zakończona!
Kurs Online: 6 miesięcy nauki dwóch języków obcych za 34,99 zł w eSpeaks.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz