Home Kategorie Zdrowie UWAGA! Jest coraz gorzej. Polacy masowo zapadają na tą chorobę. Szpitale wprowadzają zakaz odwiedzin.

UWAGA! Jest coraz gorzej. Polacy masowo zapadają na tą chorobę. Szpitale wprowadzają zakaz odwiedzin.

UWAGA! Jest coraz gorzej. Polacy masowo zapadają na tą chorobę. Szpitale wprowadzają zakaz odwiedzin.

Kolejki do lekarzy, przepełnione Izby Przyjęć i oddziały – poznańskie szpitale mierzą się z falą infekcji grypy, COVID-19 i wirusa RSV. Chorują zasadniczo wszyscy, a sytuacja jest coraz gorsza.

– „w naszym przypadku można powiedzieć, że szpital jakoś sobie radzi. Natomiast to oznacza też już dostawianie, przynajmniej czasowe dostawianie łóżek na internie, i to rzeczywiście ma miejsce” – twierdzi rzecznik prasowy Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Strusia w Poznaniu Tomasz Dolata.

W tej chwili obłożenie naszego SOR-u, jednego z największych, jeśli nie największego w Poznaniu, jest naprawdę duże. W najgorszych momentach jest to nawet 190 osób na dobę. Z czego sporą część stanowią osoby cierpiące z powodu infekcji z RSV, grypą oraz COVID-19.

Niestety szpitale przez to co się dzieje, muszą wprowadzić ograniczenia oraz zakazy odwiedzin.

– „Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że z punktu widzenia pacjenta, szczególnie w tym okresie świąteczno-noworocznym, dla rodzin jest to trudne doświadczenie, ale wprowadzając te ograniczenie mamy na względzie przede wszystkim dobro pacjenta” – przekazał rzecznik prasowy Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Strusia w Poznaniu Tomasz Dolata.

Ogromny pożar w hotelu. Nie żyje co najmniej 10 osób. Ludzie skakali z okien [WIDEO]

Źródło: RMF24.pl

Pakiety spa z 24-karatowym złotem
Pakiety spa z 24-karatowym złotem
119,20 zł
199,00 zł
Oferta zakończona!
Pakiety Relax day spa (od 149 zł) lub DeLUX day spa z 24-k złotem (od 229 zł) w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz