Home Kategorie News SZOK! Wraca pandemiczna panika. Francja i Wielka Brytania znów wymagają testów na COVID od przyjezdnych.

SZOK! Wraca pandemiczna panika. Francja i Wielka Brytania znów wymagają testów na COVID od przyjezdnych.

SZOK! Wraca pandemiczna panika. Francja i Wielka Brytania znów wymagają testów na COVID od przyjezdnych.

Francja i Wielka Brytania dołączyły do krajów, które wprowadziły obowiązek przedstawienia negatywnego testu na koronawirusa od podróżnych przylatujących z Chin. Powrót pandemicznej paniki?

Podróżni przyjeżdżający z Chin do Francji będą musieli posiadać negatywny wynik testu na koronawirusa, który powinien być przeprowadzony maksymalnie 48 godzin przed odlotem.

Również Wielka Brytania wprowadzi taki wymóg. Restrykcje dotyczące pasażerów z Chin przylatujących do Wielkiej Brytanii wejdą w życie 5 stycznia, a linie lotnicze będą miały w obowiązku sprawdzać czy podróżni rzeczywiście mają negatywny wynik testu na COVID-19.

Także hiszpańska minister zdrowia Carolina Darias ogłosiła, że osoby przyjeżdżające z Chin do Hiszpanii będą musiały mieć negatywny wynik testu  na COVID lub udowodnić swoje zaszczepienie.

Decyzje takie podjęto, ponieważ Chiny odeszły od polityki „zero covid”, co sprawiło, że tempo zakażeń w tym kraju gwałtownie rośnie. Już powstały modele, które oszacowały, że w wyniku pandemii w Chinach może umrzeć nawet 2 miliony osób.

Ogromny pożar w hotelu. Nie żyje co najmniej 10 osób. Ludzie skakali z okien [WIDEO]

Źródło: RMF24.pl

Polmed: markery nowotworowe - ponad 300 lokalizacji
Polmed: markery nowotworowe - ponad 300 lokalizacji
99,99 zł
Oferta zakończona!
Pakiet badań markerów nowotworowych od 99,99 zł - 300+ lokalizacji w ponad 180 miastach z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz