Home Kategorie Poruszające Jej tata umarł, a mimo to zaprowadził ją do ołtarza. Wzruszająca historia ze ślubu hitem internetu.

Jej tata umarł, a mimo to zaprowadził ją do ołtarza. Wzruszająca historia ze ślubu hitem internetu.

Jej tata umarł, a mimo to zaprowadził ją do ołtarza. Wzruszająca historia ze ślubu hitem internetu.

Pochodzącą z USA, Jeni Stepien i jej rodzinę spotkała wielka tragedia. W 2006 roku, gdy jej ojciec Michael wracał z pracy w miejscowości Swissvale, napadł go 16-latek. Początkowo chciał obrabować mężczyznę, jednak ostatecznie strzelił do niego z pistoletu. Poszkodowany nie miał szans na przeżycie.

Wtedy, rodzina zmarłego podjęła decyzję o przekazaniu narządów do przeszczepu. Serce Michaela otrzymał 72-letni Arthur Thomas. Wtedy, nikt nie wiedział jeszcze, co wydarzy się za jakiś czas…

Mężczyzna, który otrzymał serce Michaela, cierpiał na ostrą niewydolność serca.

z20520355Q,Arthur-Thomas-przed-przeszczepem-cierpial-na-ostra

“Gdy Michael został zabity, sam byłem bliski śmierci. Potrzebowałem przeszczepu serca, groziło mi, że umrę w ciągu kilku dni”.

Od tamtej pory, w ramach wdzięczności i łączącej ich więzi, Jeni i Arthur regularnie wysyłali sobie świąteczne kartki, składali urodzinowe życzenia, pisali listy. Nigdy jednak nie doszło między nimi do spotkania. Aż do pewnego momentu…

Z biegiem czasu, Jeni zaręczyła się i na dzień przed ślubem zrozumiała, że zna przecież mężczyznę, który zamiast ojca mógłby ją poprowadzić do ołtarza.

donated-dad-heart-wedding-walk-down-aisle-jeni-lynne-arthur-thomas-6b

Narzeczony nakłonił więc ukochaną, aby zwróciła się do Thomasa. W końcu to właśnie on miał w sobie część jej ojca – bijące serce. Thomas zgodził się na propozycję Jeni bez chwili zawahania:

“Dostałem życie dzięki Michaelowi. Było dla mnie niezmiernie ważne, aby zrobić to dla niej”.

 

donated-dad-heart-wedding-walk-down-aisle-jeni-lynne-arthur-thomas-5

Gdy Thomas przybył do Swissvale i spotkał się z Jeni, zdobył się na wzruszający gest… Wziął jej dłoń i położył na swoim nadgarstku. Kobieta mogła w ten sposób poczuć puls bicia serca swojego ojca!

 

Nazajutrz, w tym samym kościele, w którym rodzice Jeni wzięli ślub, Thomas poprowadził pannę młodą do ołtarza.

 

donated-dad-heart-wedding-walk-down-aisle-jeni-lynne-arthur-thomas-9

Jeni napisała na Facebooku, że, był to najpiękniejszy dzień jej życia. Spełniło się jej marzenie, o obecności ukochanego taty w tak ważnym dla niej dniu.

 

Wybrany masaż ciała lub twarzy
Wybrany masaż ciała lub twarzy
49,00 zł
70,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Wybrany masaż ciała (od 49 zł) lub twarzy (79 zł) w Gabinecie Masażu Amedo

Twoja reakcja?

Super
Super
406
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
44
Smutny
Smutny
72
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz