Home Kategorie Niesamowite Kiedy znaleziono tę kobietę, była już martwa. To, co odkryli w jej rękach wzrusza do łez

Kiedy znaleziono tę kobietę, była już martwa. To, co odkryli w jej rękach wzrusza do łez

Kiedy znaleziono tę kobietę, była już martwa. To, co odkryli w jej rękach wzrusza do łez

Kiedy jesteśmy w niebezpieczeństwie i coś zagraża naszemu życiu, jesteśmy w stanie wykrzesać z siebie nadludzkie moce. Być może działamy tak pod wpływem adrenaliny, która dodaje odwagi i sprawia, że włącza nam się tryb waleczności.

Raz po raz słyszy się historie o ofiarach wypadków, które ostatkiem sił wydostają się z pojazdów. Albo o bohaterach, którzy obezwładniają napastnika, choć na co dzień nie skrzywdziliby muchy. Jednak nic nie jest tak potężne, jak instynkt macierzyński, który potrafi sprawić, że kobieta zrobi wszystko, aby ratować swoje dziecko. Najlepszym tego dowodem jest to zdjęcie wykonane w czasie akcji ratunkowej po trzęsieniu ziemi…

Ratownicy gorączkowo szukali kobiety, która przebywała na swojej posesji. Znaleźli ją w skulonej pozycji – tak, jakby coś trzymała. Po chwili zorientowali się, że w ramionach trzyma swojego synka…

To może Cię zainteresować:  Dobrzy ludzie są wśród nas

woman_child_1

Niestety kobiecie nie udało się przeżyć, ale prawdopodobnie dzięki temu, że swoim ciałem przykryła dziecko, uratowała mu życie. Natychmiast wezwano karetkę. Przy matce ratownicy znaleźli także telefon, na ekranie którego widniała wiadomość: “Synku, jeśli przeżyjesz, zawsze pamiętaj, że Cię kocham”.
Nie ma absolutnie żadnej wątpliwości, że ta matka poświęciła swoje życie, aby jej syn mógł przeżyć. Poświęcenie, które zrozumie każdy kochający rodzic… Miłość jest silniejsza od śmierci!

To może Cię zainteresować:  Przez 30 lat myślał, że to jego bliźniak. Lekarze odkryli jednak niewiarygodną pomyłkę…

Źródło:heftig.de

Auto-Spa dla autka
Auto-Spa dla autka
89,99 zł
180,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Profesjonalne i kompleksowe mycie z zewnątrz oraz czyszczenie wewnątrz w pakiecie od 89,99 zł w Auto-Flash (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1483
Ha ha
Ha ha
28
Wow
Wow
275
Smutny
Smutny
6135
Zły
Zły
94

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz