Home Kategorie Poruszające Uratowali zaniedbane dziecko i wykąpali je na komisariacie. Brawa dla tych policjantów!

Uratowali zaniedbane dziecko i wykąpali je na komisariacie. Brawa dla tych policjantów!

Uratowali zaniedbane dziecko i wykąpali je na komisariacie. Brawa dla tych policjantów!

Cała Virginia pęka z dumy po zachowaniu miejscowych funkcjonariuszy policji. Mężczyźni znaleźli w zamkniętym samochodzie roczne dziecko. Było zaniedbane, brudne i śmierdziało własnymi wymiocinami. Policjanci nie tylko uratowali tego bobasa, ale mimo trudnych warunków zaopiekowali się nim, jak prawdziwi wujkowie.

Mężczyźni zabrali dziecko na posterunek i zafundowali mu kąpiel… w zlewie, a zdjęcia z tego wydarzenia wręcz rozczuliły internautów.

To może Cię zainteresować:  Co trzeci pacjent w polskich szpitalach jest niedożywiony. Surowa ocena prof. Stanisława Kłęka.

baby_1

Być może kąpiel w zlewie nie brzmi zbyt zachęcająco, ale dla rocznego malucha klejącego się od wymiocin, takie rozwiązanie okazało się zbawienne. Panowie z Virginii stanęli na wysokości zadania – ich mały gość otrzymał również misia, a w ramionach policjantów choć na chwilę zapomniał o traumie, jaką przeżył w zamkniętym aucie.

To może Cię zainteresować:  Rozebrali się do naga tuż przed bramą Auschwitz. Jedna osoba dopuściła się drastycznego czynu.

baby_2

Chociaż zdjęcia są urocze, a policjanci stali się nowymi wujkami malca, to okoliczności tego wydarzenia są dramatyczne. Funkcjonariusze wyciągnęli dziecko z tylnego siedzenia samochodu, który należał do jego pijanej matki. Kobiecie postawiono już zarzuty prowadzenia w stanie nietrzeźwym, za co grozi jej rok więzienia i grzywna.

 

Źródło: theladbible.com

Twoja reakcja?

Super
Super
992
Ha ha
Ha ha
16
Wow
Wow
77
Smutny
Smutny
210
Zły
Zły
115

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz