Home Kategorie Porady Zastosuj ten prosty trick aby Twoje pranie było świeże, białe i pachnące. Tanio, prosto i bez środków chemicznych!
271.86K

Zastosuj ten prosty trick aby Twoje pranie było świeże, białe i pachnące. Tanio, prosto i bez środków chemicznych!

Zastosuj ten prosty trick aby Twoje pranie było świeże, białe i pachnące. Tanio, prosto i bez środków chemicznych!

Każdy z Nas zapewne zdaję sobie sprawę, że chemia jest niezdrowa, ale jak tego uniknąć? Trudno znaleźć jedzenie bez chemii, a co tu dopiero mówić o naturalnych środkach do prania – to jak szukanie igły w stogu siana.

Ale wystarczy tylko jeden wspólny składnik podczas każdego prania, aby zaoszczędzić sporo wysiłku, pieniędzy i nerwów. Nasze pranie będzie olśniewało czystą bielą i świeżym zapachem!

 

Wlej do pralki około 125 ml octu. To sprawi, że kolory będą żywe przez dłuższy czas, a zmechacony materiał będzie oddzielał się od ubrań.

pranie1x

 

Wlej trochę octu zamiast płynu do płukania tkanin. Ocet ma podobny efekt, ale jest dużo lżejszy i na dodatek jest bardziej przyjazny dla środowiska.

pranie2x

 

Dzięki octowi łatwo pozbędziesz się plam z białych ubrań. To sprawdzony sposób każdej babci!

pranie3x

Czasami proszek pozostawia na odzieży ślady po praniu. Osoby, które mają wrażliwą skórę, pewnie wiedzą już do jakiego stopnia może uczulić proszek, który nie spłucze się dobrze z naszych ubrań. Dodając 125ml octu do swojego cyklu prania rozwiążesz ten problem!

pranie4x

 

Nawet jeśli brzmi to absurdalnie, to jednak prawda – ciecz o silnym zapachu pomaga zneutralizować nieprzyjemne zapachy, takie jak np. dym papierosowy.

pranie5x

Wydruk zdjęć w wybranym formacie
Wydruk zdjęć w wybranym formacie
15,84 zł
33,80 zł
89 dni
do końca oferty!
Wydruk zdjęć w wybranym formacie od 7 zł w AB Foto – wiele lokalizacji (do -46%)

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
4381
Ha ha
Ha ha
187
Wow
Wow
1069
Smutny
Smutny
57
Zły
Zły
158

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz