Home Kategorie Poruszające Śmiertelnie chory pies towarzyszył jej podczas ślubu. Ta historia wyciska łzy z oczu

Śmiertelnie chory pies towarzyszył jej podczas ślubu. Ta historia wyciska łzy z oczu

Śmiertelnie chory pies towarzyszył jej podczas ślubu. Ta historia wyciska łzy z oczu

To miał być najszczęśliwszy dzień w życiu dla Kelly O’Connell z amerykańskiego stanu Kolorado. W tym dniu miała poślubić miłość swojego życia i nie wyobrażała sobie, by podczas ceremonii mogło zabraknąć jej ukochanego psa, Charliego.

Czarny labrador był jej przyjacielem od kiedy skończyła 19 lat. Spędzali razem bardzo dużo czasu, przez lata wytworzyła się między nimi bardzo silna więź emocjonalna.
Niestety, w wieku 15 lat Charlie zachorował na raka mózgu. Kelly, która pracuje w klinice weterynaryjnej, wiedziała, że jej przyjaciel może odejść w każdej chwili…

kelly-oconnell-1

 
„Nie chcieliśmy, żeby Charlie cierpiał, dlatego zdecydowaliśmy się pomóc mu odejść – opowiada Kelly. Mieliśmy go uśpić na tydzień przed ślubem, jednak po prostu nie wyobrażałam sobie, że mogłoby go zabraknąć w tak ważnym dla mnie dniu”.

 

kelly-oconnell-2

 

Kelly wraz z narzeczonym przyspieszyli więc ślub, by Charlie mógł im towarzyszyć. Charlie odprowadził swoją ukochaną właścicielkę do ołtarza, był jednak zbyt słaby, aby wrócić sam. Wtedy siostra panny młodej, Katie, wzięła niemal 40-kilogramowego labradora na ręce.

kelly-oconnell-3

 

Dobrze wiedząc, że to ich ostatnie wspólne chwile, panna młoda uściskała go i pocałowała z wdzięcznością.

„Było mi trudno cieszyć się z zamążpójścia, gdy wiedziałam, że niedługo stracę Charliego. Ciesze się jednak, że mógł być ze mną w tym wyjątkowym dniu”.

 

kelly-oconnell-4

 

Charlie umarł po tygodniu od ceremonii.

„Oglądając zdjęcia ze ślubu – zwłaszcza te, na których jest Charlie cały w kwiatach, widzę, że był wtedy bardzo szczęśliwy. Dlatego, mimo początkowych wątpliwości czy nie będzie to dla niego zbyt dużym wysiłkiem, wiem teraz, że było warto, Charlie chciał być tego dnia ze mną.”

 

kelly-oconnell-5

 

źródło: tierfreund.co, instagram.com, facebook.com

Odchudzający masaż BOA
Odchudzający masaż BOA
49,99 zł
72,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż BOA – drenaż limfatyczny od 49,99 zł w Vitalift (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
41
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
581
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz