Home Kategorie Porady 5 prostych ćwiczeń, które zmienią Twoje ciało w ciągu zaledwie czterech tygodni

5 prostych ćwiczeń, które zmienią Twoje ciało w ciągu zaledwie czterech tygodni

5 prostych ćwiczeń, które zmienią Twoje ciało w ciągu zaledwie czterech tygodni

W obecnych czasach niemal każdy jest zainteresowany tematem zdrowia i ćwiczeń fizycznych. I choć wiele osób decyduje się wybrać drogę drogich członkostw na siłowni, specjalistycznego sprzętu i magicznych suplementów, są też tacy, którzy wolą proste rozwiązania – jeść mniej, ale zdrowo i wykonywać ćwiczenia wykorzystujące wagę ciała we własnym domu. Jak myślicie, kto uzyskuje lepsze wyniki?

Zgadliście. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie, którzy nie zapominają, że tylko oni mogą zrealizować swoje cele i którym udaje się wprowadzić zdrowsze nawyki w ich dotychczasowym życiu, bez opierania się zbytnio na zewnętrznych pomocach i trendach, to ludzie, którzy osiągają trwały postęp i prowadzą szczęśliwsze życie.

Dlatego w tym artykule chcielibyśmy zachęcić Was, żebyście przestali się martwić o to, czy powinniście zacząć wykonywać to albo inne cudowne ćwiczenie,  lub też wypróbować najnowszą superdietę o rewelacyjnych właściwościach powodujących utratę tłuszczu.

Zamiast tego wszystkiego, po prostu wróćcie do podstaw – najlepsze rozwiązania największych problemów znajdują się zwykle tuż pod naszym nosem. Jeśli codziennie będziesz wykonywać te pięć ćwiczeń, zaczniesz widzieć poprawę w obwodzie talii i ogólnej budowie ciała w czasie krótszym niż miesiąc! To oczywiste, że nie osiągniesz sylwetki swoich marzeń w tak krótkim czasie (zwłaszcza jeśli masz dużo wagi do zrzucenia), ale gwarantujemy, że poczujesz, że jesteś o jeden wielki krok bliżej ku temu dotychczas nieosiągalnemu celowi.

 

No to ruszamy:

 

# 1. Deska

Deska jest jednym z najlepszych i najbardziej niedocenianych ćwiczeń w historii.

plank-exercise

To proste, statyczne ćwiczenie pomoże Ci zbudować ciało silne jak ze stali, wyrzeźbiony brzuch i silne ramiona. Oprzyj się w pozycji jak do pompki, zegnij łokcie pod kątem 90 stopni, a oprzyj się na łokciach, przedramionach i przedniej części stóp, tak by Twoje ciało tworzyło linię prostą od stóp do głowy. Następnie wytrzymaj tę pozycję tak długo, jak to tylko możliwe nie poruszając talią ani pośladkami.

# 2. Pompki

Pompki są najlepszym ćwiczeniem wykorzystującym wagę ciała, przy którym pracują dosłownie wszystkie główne mięśnie w organizmie, dzięki czemu ujędrnia się całe ciało.

push-ups

Oprzyj się w pozycji jak do deski, ręce oprzyj dokładnie pod ramionami i wypchnij swoje ciało w górę utrzymując prostą linię nóg, pośladków i pleców. Obniż swoje ciało w ten sam sposób i powtarzaj.

 

# 3. przysiady

Przysiady pomogą rozbudować Twoje mięśnie czworogłowe, pośladki i łydki, jednocześnie wzmacniając całe ciało i sprzyjając spalaniu tkanki tłuszczowej.

squat-exercise

Przy standardowym przysiadzie stopy powinny być rozstawione na szerokość barków lub nieco szerzej. Wyciągnij ręce przed sobą i przysiądź w tył trzymając głowę skierowaną do przodu. Upewnij się, że Twoje plecy nie robią się okrągłe. Obniżaj ciało aż twoje uda są równoległe do podłogi (jeśli to możliwe). Wracając do stania wypychaj ciało od pięt.

Mezoterapia igłowa PREMIUM
Mezoterapia igłowa PREMIUM
59,00 zł
200,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Odmładzająca mezoterapia igłowa okolicy oka NCTF 135 od 59 zł w Heaven Beauty & Spa

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
6194
Ha ha
Ha ha
535
Wow
Wow
978
Smutny
Smutny
245
Zły
Zły
470

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz