Home Wideo To miała być zwyczajna ceremonia ślubna… Ale gdy ksiądz podszedł do mikrofonu, doznali szoku!
45.94K

To miała być zwyczajna ceremonia ślubna… Ale gdy ksiądz podszedł do mikrofonu, doznali szoku!

Własny ślub to ogromne przeżycie dla każdej młodej pary. Przygotowania trwają zwykle miesiącami, a młodzi starają się zapanować nad każdym detalem uroczystości, by wszystko udało się idealnie. Ostatnia rzecz, na jaką mają ochotę, to niespodzianka.


Tak samo było w przypadku Leah i Chrisa O’Kane’ów. Do swojej ceremonii przygotowywali się przez długi czas, aż w końcu w kwietniu 2014 roku nadszedł ich wielki dzień. Oczywiście, sądzili, że wszystko perfekcyjnie zaplanowali i nic ich nie zaskoczy. Absolutnie nie spodziewali się więc tego, co nastąpiło, gdy do mikrofonu podszedł celebrujący mszę kapłan.

Ojciec Ray Kelly podszedł, by pobłogosławić parę i wtedy z głośników dobiegła ich znana melodia. Młodzi byli nieco zdezorientowani, ale za chwilę ich zaskoczenie przeszło w zachwyt. Ksiądz specjalnie dla nich wykonał piękny utwór Leonarda Cohena „Hallelujah”. Zrobił to w tak porywający sposób, że goście weselni zapewne jeszcze długo będą opowiadać znajomym o najpiękniejszej ceremonii ślubnej, jaką widzieli. Ksiądz na potrzeby sytuacji dopasował nawet słowa, by lepiej oddawały nastrój chwili.

To nagranie z ceremonii stało się hitem Internetu i zachwyciło już miliony osób, osiągając ponad 50 milionów wyświetleń!

Oby wszystkie ślubne niespodzianki były tak przyjemne! 🙂

Źródło: youtube.com

Polmed: ogólne badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn
Polmed: ogólne badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn
53,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet badań laboratoryjnych dla kobiet i mężczyzn od 53,99 zł w Centrum Medycznym Polmed – ponad 200 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
831
Ha ha
Ha ha
20
Wow
Wow
70
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz