Home Kategorie Porady Mężczyzna zdecydował się pić 4 litry wody dziennie przez miesiąc. Rezultat jest szokujący!
212.46K

Mężczyzna zdecydował się pić 4 litry wody dziennie przez miesiąc. Rezultat jest szokujący!

Mężczyzna zdecydował się pić 4 litry wody dziennie przez miesiąc. Rezultat jest szokujący!

Nie masz już dosyć ciągłego przypominania, aby pić więcej wody? Ten dziennikarz z portalu „Thrillist“ miał, dlatego postanowił przeprowadzić ciekawy eksperyment. Przez 30 dni codziennie pił 4 litry wody. Rezultaty? Nie spodziewalibyście się tego!

Na początek kupił wielką plastikową butlę z wodą i wszędzie ją ze sobą nosił. Szybko przekonał się, że zadanie jest trudniejsze niż sądził. Musiał pic wodę przez cały dzień nawet wtedy, gdy wcale nie był spragniony! W efekcie zmniejszył się jego apetyt, gdyż jego żołądek był cały czas wypełniony wodą. Z drugiej strony irytowało go to, że musiał co 20 minut korzystać z toalety!

115407889

Pozytywne efekty zaczęły się naprawdę około 10. dnia.

Dziennikarz zaczął budzić się rześki i czuł się pełen energii, i to jeszcze zanim wypił poranną kawę. Poprawił się stan jego skóry i ogólne samopoczucie. W kolejnym tygodniu niemal zupełnie nie czuł potrzeby picia kawy, mimo że wcześniej pił trzy filiżanki dziennie. Lepiej spał i poprawiła się jego koncentracja. Jego ciało z czasem przyzwyczaiło się do spożywania dużej ilości wody i częściej niż kiedyś czuł pragnienie. Jego rodzina i przyjaciele zauważyli, że jego włosy stały się bardziej błyszczące, a skóra bardziej świeża i zaczęli prawić mu komplementy. Mężczyzna czuł się świeżo i był pełen energii przez cały dzień. Zaczął też trochę tracić na wadze.

Po tym, jak minął miesiąc jego eksperymentu, zdecydował, że będzie nadal pił 4 litry wody dziennie, gdyż stało się to dla niego już naturalne i doświadczał z tego powodu mnóstwa korzyści.

Według niego każdy powinien przeprowadzić taki eksperyment na sobie i przekonać się jak dużo lepiej się poczuje.

Brzmi nieźle. Spróbujesz?

 

Źródło: fitnessandpower.com

Gra VR Box lub Car VR
Gra VR Box lub Car VR
17,99 zł
30,00 zł
59 dni
do końca oferty!
Gra w wirtualnej rzeczywistości dla 1 osoby: VR Box lub Car VR od 17,99 zł w salonie Vr World w Bydgoszczy (do -40%)

Twoja reakcja?

Super
Super
2379
Ha ha
Ha ha
346
Wow
Wow
783
Smutny
Smutny
97
Zły
Zły
193

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz