Home Kategorie Życie Kobieta widzi pierścionek za wycieraczką samochodu. Na szczęście szybko zdaje sobie sprawę, że to pułapka!
11.05K

Kobieta widzi pierścionek za wycieraczką samochodu. Na szczęście szybko zdaje sobie sprawę, że to pułapka!

To może być dla Ciebie bardzo pożyteczna informacja. Może dzięki temu artykułowi unikniesz podobnej, niebezpiecznej sytuacji, która wydarzyła się tej kobiecie!

Savannah Nguyen (na zdjęciu po prawej) ze stanu Wisconsin opisała na Facebooku, co przydarzyło się jej mamie, Sony (po lewej), która o mały włos wpadłaby w niebezpieczną pułapkę.

p2

Po długim dniu Sony wracała właśnie do swojego samochodu stojącego na parkingu. Zauważyła, że niedaleko stoi duży biały SUV z przyciemnianymi szybami. Poza tym parking był zupełnie pusty. Instynkt samozachowawczy Sony natychmiast się włączył i kobieta przyspieszyła kroku. Szybko wsiadła do samochodu i odjechała. Wyjeżdżając z parkingu usłyszała stukanie pod przednią szybą auta.

p3

Na szczęście odjechała, zanim zdążyła zauważyć ten „prezent” wetknięty za wycieraczkę. To typowy sposób przestępców porywających ludzi. Umieszczają drogi przedmiot tuż pod wycieraczką, a kiedy zaskoczona ofiara go wyjmuje i ogląda, przestępcy ją obezwładniają i wciągają do swojego samochodu.

Savannah opisała całą sytuację na Facebooku, aby ostrzec innych, którzy mogą znaleźć się w podobnej sytuacji.

“Tak właśnie dochodzi do porwań. Ci ludzie pewnie obserwowali moją matkę, gdy wysiadała z auta, po czym umieścili tam pierścionek. Potem już tylko czekali, aż wróci. Kto wie, co mogłoby się stać, gdyby wysiadła z samochodu, by zobaczyć, co znajduje się za wycieraczką. To przecież byłaby naturalna reakcja. Ta chwila wystarczyłaby porywaczom, by złapać moją mamę i wciągnąć do swojego auta.

Bardzo Was namawiam, abyście podzielili się tą historią ze wszystkimi przyjaciółmi i rodziną, żeby wiedzieli, że takie sytuacje mają miejsce i nie dali się wciągnąć w pułapkę. Skoro to wydarzyło się w biały dzień mojej mamie (kobiecie po 40. z czwórką dzieci), to może się przydarzyć każdemu, w dowolnym miejscu i czasie.

Nikt nigdy nie sądzi, że może paść ofiarą porwania, a jednak niektórym się to przytrafia. Zawsze uważajcie wiec, kiedy jesteście w odosobnionych miejscach, a jeszcze lepiej, nie pojawiajcie się tam sami, zadbajcie o to, by ktoś pojechał z Wami. Nauczcie się też jak szybko obronić się fizycznie przed atakiem. To bardzo ważne, by potrafić zareagować natychmiast, nie po kilku sekundach. Uważajcie na siebie!”

Żyjemy w naprawdę przerażających czasach, skoro dzieją się takie rzeczy. Dlatego tak ważne jest, abyśmy zawsze mieli oczy szeroko otwarte i byli czujni, zwłaszcza jeśli jesteśmy gdzieś sami.

I pamiętajmy, jeśli coś wygląda zbyt pięknie, by było prawdziwe (jak ten niespodziewany pierścionek za wycieraczką), to pewnie jest to jakiś podstęp.

Źródło: shareably.net

Park Miniatur, Warownia i Lunapark
Park Miniatur, Warownia i Lunapark
40,50 zł
45,00 zł
87 dni
do końca oferty!
Od 40,50 zł: jednodniowy bilet wstępu do Parku Miniatur Świat Marzeń, Średniowiecznej Warowni Inwałd i Lunaparku

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
54
Smutny
Smutny
17
Zły
Zły
33

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz