Home Kategorie Sport Rich Piana oświadcza, że kończy pakowanie na 142 kg
18.06K

Rich Piana oświadcza, że kończy pakowanie na 142 kg

Kiedy Richard Piana pierwszy raz ogłosił swój szalony plan nabierania masy mięśniowej, śmiał się z niego cały Internet. Jednak udało mu się dotrzymać słowa i w ciągu zaledwie 30 dni przybrał 13 kg w masie mięśniowej, co nikomu wcześniej, a zwłaszcza internetowym hejterom, nie wydawało się możliwe.

Jego niesamowity anaboliczny plan trwał 9 tygodni, a efekty są dokładnie takie, jakich można się spodziewać po człowieku, który dąży do celu za wszelką cenę. Wszyscy dobrze znamy otwarte podejście Richarda Piany do kwestii sterydów, jednak nawet biorąc pod uwagę, że znaczna część przyrostu jego masy mięśniowej wynika właśnie ze stosowania takich wspomagaczy, to jednak nie można przypisać im całej zasługi. Jego siła woli i konsekwencja z jaką jadł przynajmniej 9 posiłków dziennie zasługują na podziw.

Untitled-3-1

Probowaliście kiedyś jeść 9 posiłków dziennie po to, by budować mięśnie? To jest naprawdę trudne. Masz już absolutnie dość jakiegokolwiek jedzenia i żadne polepszacze smaku ani dodatki tego nie zmienią.

 

Co więc sprawiło, że Piana zdecydował się zakończyć pakowanie?

rich1

W ostatnim poście na Instagramie wspomniał, że czuje się “fatalnie” ze swoją wagą 142 kg i że nie chce być już większy. Wcześniej planował zastosować jeszcze tren i anadrol, ale zdecydował, że ma już dosyć.

Rich Piana napisał:

“Nowy rekord 142 kg!! No dobra, muszę przyznać, że czuję się w takim rozmiarze fatalnie i zdecydowanie nie chcę jeszcze bardziej przybierać masy! Wiem, że udowodniłem wystarczająco jak łatwo jest osiągnąć w życiu sukces w czymkolwiek się chce, jeśli jest się w stanie dążyć do celu za wszelkę cenę i ciężko pracować przez 24 godziny 7 dni w tygodniu nigdy się nie poddając.

Mój całkowity przyrost masy to 17 kg w 9 tygodni. Jem teraz 9 posiłków dziennie, a to nie jest jeszcze najbardziej szalony okres całego cyklu!! Dojście do 12 posiłków plus tren i anadrol to już byłby czysty obłęd!! Gdy patrze na to zdjęcie, staje się dla mnie jasne, że przekroczyłem coś, co można nazwać niewiarygodnie rewelacyjną umięśnioną sylwetką!”

 

W poście Rich odnosi się do zdjęcia powyżej.

Cofnijmy się więc o krok. Jak wygląda taka ilość jedzenia ustawiona w Twojej lodówce lub w wózku na zakupy? Ci z Was, którzy nigdy nie próbowali pochłaniać takich ilości jedzenia mogą być zaskoczeni. Wygląda to tak:

food

Koszt takiej masy jedzenia pokryłby pewnie cenę zakupu samochodu. No chyba, że Rich polował w supermarketach na promocje, ale w to raczej wątpimy…

Rich Piana już wygląda jak swego rodzaju mutant i wielu z nas nie byłoby zaskoczonych widząc go gdzieś w otoczeniu Szkoły dla Uzdolnionej Młodzieży Profesora X, nadal jednak jesteśmy ciekawi, jak wyglądałby dochodząc do niemożliwych 180 kg.

Czy to w ogóle da się zrobić?

Źródło: spotmebro.com

Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
47,00 zł
69,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Dieta OXY: dieta odchudzająca ceniona przez celebrytów od 47 zł (do -40%)

Twoja reakcja?

Super
Super
57
Ha ha
Ha ha
10
Wow
Wow
41
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz